Žinių semtasi konferencijoje „Matavimų technologijų ekspresas 2019“

2019 metų vasario 21 dieną Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Aplinkos inžinerijos katedros Geodezijos studijų programos studentai ir dėstytojai G. Bunevičienė, I. Urbanavičienė, D. Rekus ir A. Živatkauskas dalyvavo konferencijoje „Matavimų technologijų ekspresas 2019“. Konferencijos metu reikšmingiausiomis naujienomis ir praktiniais sprendimais dalinosi UAB „Geonovus“ ir UAB „InfoEra“ specialistai Tadas Taujanskis, Ignas Daugėla, Mykolas Treigys ir Leonardas Žilinskas. Konferencijos svečiai Dominik Wójcik iš Microdrones ir Ángel Cuesta iš Delair pristatė bepiločių orlaivių naujienas.

Renginio metu buvo pristatomos GNSS naujienos, BIM sprendimai matavimo įrangoje, RTK ir PPK technologijų panaudojimas aerokartografavime, matavimo procesą efektyvinantys uždaviniai. Taip pat buvo demonstruojama, kaip vyksta pasiruošimas bei duomenų surinkimas su bepiločiais orlaiviais, duomenų apdorojimas specializuota programine įranga ir gautų rezultatų praktinis pritaikymas. Pranešėjai pasidalino savo klientų naudinga praktine patirtimi.  Buvo apžvelgiami žemės sklypų kadastrinių planų rengimo pokyčiai ir automatizavimo galimybės naudojant GeoMap programinę įrangą,  pristatomos geodezijos naujovės statybų sektoriuje, topografinių planų rengimo ir derinimo reikalavimai.

Dalyvavimas šioje konferencijoje studentams ir dėstytojams suteikė galimybę susipažinti su geodezijos technologijų rinkos naujovėmis. Išgirstos naujienos ir praktiniai patarimai bus pritaikomi studijų procese.

 

 

Informaciją rengė Aplinkos inžinerijos katedros lektorė G. Bunevičienė

 

You may also like...