Žalioji žinia: Kauno kolegija išsaugojo 24 medžius

Žalioji žinia: Kauno kolegija išsaugojo 24 medžiusMetų pradžioje Kauno kolegiją nudžiugino faktas, jog mūsų aukštoji mokykla yra gamtai draugiška organizacija, kuri 2014 metais rinkdama popierių perdirbimui išsaugojo 24 medžius. Kolegijai įteiktas oficialus dokumentas – sertifikatas simboliniu pavadinimu – „100 išsaugotų medžių“.

Išsaugotus medžius suskaičiavo įmonė „Dokumentų naikinimo sistemos“ Kauno kolegiją pernai pakvietusi dalyvauti iniciatyvoje-akcijoje „Gamtai draugiškas biuras“.

Kauno kolegija remia žaliąsias idėjas ir dalyvauja ne vienoje iniciatyvoje, susijusioje su gamtos išteklių tausojimu, o tikslingas popieriaus rūšiavimas dėstytojų ir studentų aktyviai vykdomas nuo institucijos gyvavimo pradžios.

Akcijos „Gamtai draugiškas biuras“ Kauno kolegijos bendruomenė į specialias talpas rinko nereikalingus dokumentus,  laikraščius, žurnalus ir kt., popieriaus sunaikinimo ir perdirbimo klausimais pasirūpino minėtoji įmonė. „Perdirbtas popierius bus antrą kartą paverčiamas reikiamos kokybės popieriumi, papildomai nenaudojant medienos celiuliozės, kuri yra gaunama iš medžių. Tokiu būdu yra išsaugomi miškai ir nekertami medžiai, o antrinis perdirbtas eko popierius puikiausiai gyvena antrą gyvenimą“, – informuoja Kauno kolegijai sertifikatą įteikusi bendrovė.

Kauno kolegija džiaugiasi, galinti jungtis prie intensyvaus medžių kirtimo stabdymo.

You may also like...