Žaliasis konkursas: atsakyk į klausimą ir keliauk į kiną

Žaliasis konkursas: atsakyk į klausimą ir keliauk į kiną


Iki rugsėjo 15 dienos!

Mėgsti kiną ir saugai aplinką? Tuomet dalyvauk konkurse ir laimėk bilietus į filmą kino teatre „Forum Cinemas“.

Kauno kolegija skatina rūšiuoti atsakingai. Dalyvaujame ne viename aplinkosaugos projekte, tarp kurių – ir skatinantis rūšiuoti nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Šis projektas vadinasi „Mes rūšiuojam“. Projekto iniciatoriai – Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ ir VšĮ „Ekošviesa“ – už surinktas baterijas Kauno kolegijai įteikė bilietus į kiną – tad atsakykite į klausimą ir keliaukite smagiai praleisti laiką „Forum Cinemas“.

Konkurso sąlygos – labai paprastos. Atsakyk į klausimą Kiek kilogramų nebenaudojamų baterijų Kauno kolegijos bendruomenė surinko 2014–2016 m. dalyvaudama projekte „Mes rūšiuojame“? Išrink vieną teisingą variantą iš šių trijų: 10 kg, 50 kg arba 100 kg (primename, kad kolegijoje mokosi per 7000 studentų ir dirba beveik 700 darbuotojų). Atsakymą parašyk mums „Diktum faktum“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Konkursas vyksta iki 2016 m. rugsėjo 15 d., 24.00 val. Dalyvauti gali visi Kauno kolegijos bendruomenės nariai. Burtų būdu bus išrinkti ir paskelbti du teisingai atsakę asmenys, kurie laimės po du bilietus į kiną. Tuomet bus susisiekta su laimėtojais ir susitarta, kur atsiimti prizus.

Sėkmės!

 

You may also like...