Vyko mokomoji ekskursija Birštone

Vyko mokomoji ekskursija BirštoneSpalio 2 dieną Kauno kolegijos Reabilitacijos katedros trečio kurso Kineziterapijos studijų programos studentai bei Erasmus mainų programoje dalyvaujantys studentai iš Istanbul Gelisim Universiteto vyko į mokomąją ekskursiją Birštone.

Vyko mokomoji ekskursija BirštoneČia jie lankėsi „Eglės“ sanatorijos reabilitacijos centre, kur gausu terapijai skirtų naujovių. „Eglės“ sanatorija pristato modernią žemo dažnio, kintančio magnetinio lauko sistemą „MultiMag“, kuri gali vienu metu organizmą veikti pastoviu, besikeičiančiu, impulsiniu, bėgančiu, įvairiai moduliuotais ir chronomagnetiniais laukais, suderintais pagal laiką ir dažnį su organizmo bioritmais. Nuo tradicinių magneto terapijos aparatų „MultiMag“ skiriasi tuo, jog tradiciniai aparatai neturi galimybės naudoti kombinuoto poveikio sudėtingos konfigūracijos magnetinių laukų ir dažniausiai veikia tik vieną kūno dalį. „ kur gydosi pacientai po traumų, ortopedinių operacijų ir kt. Sistema ZEBRIS – tai eisenos ar stovėsenos kompiuterinis tyrimas, kuris remiasi inovatyvia metodika, pagrįsta biomechaniniais tyrimais ir diagnostika, siekiant detaliai išanalizuoti eisenos techniką bei stilių, užfiksuoti pakitimus, kurie gali sukelti skausmus ar turėti įtakos įvairioms traumoms. Taip pat susipažino su kita naujausia įranga ir prietaisais skirtais testavimui bei sutrikusių funkcijų grąžinimui.

Vyko mokomoji ekskursija BirštoneVėliau kartu su lydinčia dėstytoja Gražina Garbeniene aplankė sveikatingumo centrą „Vytauto Mineral SPA“, kur susipažino su ten atliekamomis procedūromis. Abiejose praktinio mokymo bazėse studentai buvo kviečiami atvykti atlikti praktiką, atlikti tyrimus bei rengti baigiamuosius bakalauro darbus.

You may also like...