VPMF „Talija“: diskusija prie apskritojo stalo su viešnia iš Kinijos

VPMF „Talija“: diskusija prie apskritojo stalo su viešnia iš KinijosLapkričio 18 dieną Kauno kolegijos Verslo praktinio mokymo firmoje (VPMF) „Talija“ lankėsi viešnia iš Kinijos – šiuo metu mūsų aukštojoje mokykloje dirbanti dėstytoja Qinying Yuan ir Prekybos vadybos studijas pasirinkę pirmakursiai. Praktinio mokymo firmos specifiką svečiams pristatė minėtos studijų programos antro kurso studentai.

VPMF „Talija“: diskusija prie apskritojo stalo su viešnia iš KinijosSusitikimo metu svečiams buvo pademonstruotas PV3 grupės studentų sukurtas videofilmas apie praktinio mokymo firmų „Talija“ ir „Turistlandija“ veiklą. Pirmakursiai sudalyvavo renginio organizatorių parengtame simuliaciniame žaidime – turėjo kuo įtikinamiau parduoti konkrečią prekę.

Studentai džiaugėsi dar viena galimybe įgyti tarpkultūrinės kominkacijos užsienio kalba žinių. Dėstytoja iš Kinijos stebėjo pirmakursių simuliacinę veiklą parduodant prekes, klausėsi antrakursių pristatymų apie „Taliją“ ir „Turistlandiją“ bei dalyvavo VPMF apskritojo stalo diskusijoje. Q. Yuan diskutavo apie studijas Kauno kolegijoje, o taip pat pasakojo apie Kinijos Hainanio programinės įrangos technologijų kolegiją, kurioje ji dirba Kinijoje. „Lietuvoje studentai labiau atsipalaidavę, domisi, nebijo klausti. Kinijoje jie tylesni, ramesni“, – viešnia lygino savo šalies ir Lietuvos studentus.

VPMF „Talija“: diskusija prie apskritojo stalo su viešnia iš KinijosPo susitikimo renginį organizavę studentai dalinosi įspūdžiais, jog šis renginys buvo įdomus ir naudingas, nes suteikė galimybę patobulinti įmonės pristatymo, darbo organizavimo bei anglų kalbos įgūdžius. Pasisekusiu renginiu džiaugėsi ir pirmakursiai, kuriems buvo įdomu sužinoti apie praktikos galimybes kolegijos VPMF.

Tai jau ne pirmasis integruotas projektas, kuriame dalyvauja pirmo ir antro kurso studentai siekdami pristatyti verslo praktinio mokymo firmų veiklą bei tobulinti vadybininkui reikalingus įgūdžius imituojamoje verslo aplinkoje.

You may also like...