VPMF: studentai anglų kalbos žinias tobulino simuliaciniame verslo susitikime

VPMF: studentai anglų kalbos žinias tobulino simuliaciniame verslo susitikimeVasario 19 d. Kauno kolegijos Verslo praktinio mokymo firmoje (VPMF) ,,Talija“ lankėsi I kurso Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai. Jau trečią kartą vykstančio projekto tikslas – inscenizuoti verslo susitikimą anglų kalba ir studentams patobulinti derybų, verslo dokumentų valdymo bei užsienio kalbos įgūdžius.

Šis vizitas – anglų kalbos dalyko (dėstytoja Simona Jankauskaitė) ir profesinės praktikos VPMF (dėstytoja Aušra Arminienė) integruotas projektas, kuriame dalyvavo VV4/1 studentai.

VPMF: studentai anglų kalbos žinias tobulino simuliaciniame verslo susitikimeSusitikimo metu studentai bendravo tik anglų kalba. VPMF ,,Talijos“ darbuotojai pristatė net keturias trikotažo gaminių kolekcijas: ,,Išdykusi vasara“, ,,Disnėjaus katalogas“, ,,Žiemos katalogas“ ir, ,,Talijos katalogas“. Svečiai atstovavo savo sukurtas imitacines verslo įmones ir jas taip pat pristatė anglų kalba. Pristatymų metu studentai atskleidė, kokia veikla užsima kiekviena jų pristatyta įmonė. „LT Resort“ įmonė įkūrė pramogų ir poilsio parką, įmonė „Andajus“ siūlo įvairias mokymų paslaugas, organizacija „Dilpama“ teikia plovimo paslaugas bei kviečia belaukiant paslaugos apsilankyti šalia įkurtoje kavinėje, „Friendly Sun“ įmonė užsiima vis labiau populiarėjančių saulės kolektorių pardavimais bei jų priežiūra.

Iš pristatytų VPMF „Talijos“ katalogų buvo imituotas įvairių prekių pirkimas. Susitikimo metu VPMF „Talijos“ darbuotojai derėjosi su atvykusiais svečiais bei taikė jiems įvairias nuolaidas. Po derybų buvo išrašytos sąskaitos.

VPMF: studentai anglų kalbos žinias tobulino simuliaciniame verslo susitikimePo susitikimo VPM firmoje „Talija“ praktiką atliekantys studentai tvirtino, kad šis susitikimas buvo naudingas, nes suteikė galimybę patobulinti įmonės pristatymo, kontaktų užmezgimo, bendravimo bei derybų anglų kalba įgūdžius. VV4/1 studentai taip pat pripažino susitikimo naudą, nes galėjo susipažinti su Verslo praktinio mokymo firma, jos veikla; čia kitais metais jie taip pat atliks profesinę praktiką.

Paklausus, dėl ko labiausiai jaudinosi pirmakursiai susitikimo metu, jų nuomonė išsiskyrė. Vieni teigė, jog nebuvo dėl ko jaudintis, o kiti vis dėlto labiausiai jaudinosi dėl anglų kalbos mokėjimo, jog negalės laisvai komunikuoti su VPMF „Talija“ darbuotojais. „Atmosfera įmonėje patiko, o antrakursiai buvo labai draugiški“, – teigė VV4/1 studentai.

You may also like...