VPMF mugė 2015: „Kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“

VPMF mugė 2015: „kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete balandžio 9 dieną vyko tradicinė Verslo praktinio mokymo firmų (VPMF) mugė „Kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis 2015“.

Kauno kolegijoje įsikūrusios 6 VPMF – 5 iš jų Vadybos ir ekonomikos fakultete. Kauno kolegijos VPMF veiklą pradėjo 1994 metais, o VPMF „Talija“ ir VPMF „Skanaus“ šiemet mini 15 gyvavimo metus. Mugėje dalyvavo 19 komandų: studentai iš Vadybos ir ekonomikos fakulteto praktinio mokymo firmų: „Talija“, „Turistlandija“, „Skanaus“, VPMF mugė 2015: „kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“„Žiedūna“, „Raštmena“, taip pat moksleivių komandos iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro – VPMF „Maisto namai“ bei Kauno statybininkų rengimo centro – VPMF „Bitas“.

Šiemet į renginį atvyko Lietuvos VPMF tinklo „Simulith“ atstovai, UAB „Daisena“ marketingo skyriaus vadovė Jurgita Ragelė, UAB „Andris“ direktorius, elektroninės prekybos įrankiais savininkas Andrius Martinaitis, renginį taip pat aplankė Tito Masiulio jaunimo mokyklos vadovai ir svečiai iš Prancūzijos, viešėję Kauno kolegijoje.

VPMF mugė 2015: „kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“Kūrybiškumas praplečia verslo ribas. Konkurencinę kovą laimi pirmiausiai ta įmonė, kuri sugeba sudominti klientą, verslo partnerį, kuri randa netikėtus sprendimus, pamato išeitis ir tai, kas ligi tol nebuvo pastebėta ar suvokta. Šiame renginyje verslą imituojančios bendrovės pristatė naujas verslo idėjas, demonstravo žinias, gebėjimą pristatyti bei reklamuoti savo firmos prekes ir paslaugas, bendrauti su klientais ir bendradarbiauti VPMF mugė 2015: „kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“su verslo partneriais. Dalyviai vykdė reklamos akcijos, taikė nuolaidas, organizavo loterijas, pardavimus įformino PVM sąskaitose faktūrose. VPMF atstovaisiūlėistorines keliones po koncentracijos stovyklas ir fortus; mėgstantiems aktyvų poilsį, pristatėvandens turizmą, ekstremalias keliones ir žygį Baltijos pakrante šiaurietiškomis lazdomis, o mylintys gyvūnus sulaukė pasiūlymųatostogauti kartu su gyvūnais. Mugėje taip pat buvo galima įsigyti sporto įrangos, naujausias mados tendencijas atitinkančių rūbų kolekcijų, biuro prekių bei aksesuarų iš gėlių.

VPMF mugė 2015: „kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“Mugės dalyvių darbą, prekių pristatymą vertino į svečius pakviesti verslo pasaulio atstovai, dėstytojai praktikai ir „Simulith“ centro vadovė R. Bačiulytė. Parengtas reklamos priemones vertino Kauno kolegijos Viešųjų ryšių ir komunikacijos tarnybos atstovai, o patys dalyviai ir svečiai rinko populiariausią komandą, kuria tapo VPMF „Raštmena“ (AD3). Komisija sveikino visus aktyviai įsitraukusius į veiklą ir išrinko tas komandas, kurios vertos apdovanojimų. Geriausieji buvo apdovanoti pagrindinėmis nominacijomis: už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti – VPMF „Raštmena“ (AD3), VPMF mugė 2015: „kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“už gebėjimą reklamuoti prekes ir paslaugas – VPMF „Turistlandija“ (TV3/2), originaliausias stendo nominacija atiteko – VPMF „Talija“ (TV3/2) komandai. Geriausiais vadybininkais komisija išrinko TV3/2 studentus Petrą Kasperavičių ir Ievą Bučmaitę, atstovaujančius VPMF „Talija“, specialiais „Simulith“ prizais buvo apdovanoti VPMF „Talija“ vadybininkė Edita Mazuronytė (VV3/1) ir Gytis Alekna (VV3/1), atstovaujantis VPMF „Turistlandija“.Pagrindines nominacijas pelniusios VPMF „Talija“ ir VPMF „Raštmena“ kitą savaitę vyks į Tarptautinę VPMF mugę „Klaipėda 2015“, kurioje atstovaus Kauno kolegiją.

VPMF mugė 2015: „kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“Vienas iš VPMF uždavinių – organizuoti imitacinės įmonės rengimąsi ir dalyvavimą kasmetinėse VPMF mugėse. „VPMF mugė skatina jaunimo verslumo ugdymo plėtros galimybes. Dalyvaujant tokio pobūdžio mugėse įgyta praktinė patirtis ne mažiau vertinga nei patys geriausi patarimai.“ – teigia R. Bačiulytė.

You may also like...