Vizitas Rygoje: bendradarbiavimo ryšiai ir kvietimas į masažo čempionatą

Rygos Stradinos universiteto fotografijaKauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros dėstytojai Kristina Žigienė ir Edgaras Lapinskas lapkričio 12–14 dienomis lankėsi Latvijoje, Rygoje, pas Stradinos universiteto kolegas, rengiančius būsimus kineziterapeutus.

Su Reabilitacijos departamento kineziterapijos studijų programos direktore Mara Kulša buvo aptarti studijų programų panašumai ir skirtumai, pasidalinta patirtimi ruošiant kineziterapeutus. Apsvarstytos katedrų bendradarbiavimo galimybės, susipažinta su vykdomais moksliniais tyrimais ir kylančiomis problemomis vykdant tyrimus susijusius su fizikinių veiksnių taikymu.

Kauno kolegijos medicinos fakulteto dėstytojai Rygos Stradinos universiteteKineziterapijos studijų programos direktorė Mara Kulša aprodė naująjį pastatą, kuriame įsikūręs Reabilitacijos departamentas. Stebino moderniai įkurtos auditorijos, praktinių užsiėmimų bazės su gausybe treniruoklių, kuriuose integruoti priedai leidžiantys fiksuoti fiziologinius rodiklius ir jų dinamiką fizinio aktyvumo metu. Aptarta praktikų atlikimo tvarka ir supažindinta su klinikinėmis bazėmis.

Latviams taip pat buvo pristatyta Kauno kolegija, vestos paskaitos skirtingų kursų kineziterapijos studijų programos studentams apie fizikinių veiksnių taikymą ir parametrų parinkimą. Rygos studentai kartu su savo dėstytojais buvo pakviesti sudalyvauti ir išmėginti savo įgūdžius Kauno kolegijos Reabilitacijos katedros organizuojamame tarptautiniame ketvirtajame studentų masažo čempionate, kuris vyks 2015 m. kovo 6 dieną.

You may also like...