Verslo ir teisės specialistai idėjų ieškojo tradicija tapusioje tarptautinėje konferencijoje

Net per šimtas svVerslo ir teisės specialistai idėjų ieškojo tradicija tapusioje tarptautinėje konferencijojeečių iš įvairių Europos šalių kartu su Kauno kolegijos bendruomene susirinko diskutuoti ir dalintis patirtimi Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto organizuotoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Naujų idėjų beieškant: vadyba, ekonomika ir teisė 2015“.

Verslo ir teisės specialistai idėjų ieškojo tradicija tapusioje tarptautinėje konferencijojeVerslo, ekonomikos, teisės sričių idėjas dalino Bulgarijos, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Rumunijos, Turkijos, Ukrainos, Vengrijos veiklos ir akademinio pasaulio atstovai.

Plenariniame posėdyje pranešimą apie Lenkijos prekės ženklų įėjimą ir paplitimą tarptautinėje rinkoje skaitė prof. Tadeusz Popławski (Bialystoko technologijų universiteto profesorius, Lenkija). Prof. Iveta Mietule (Rezeknės aukštosios mokyklos Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė, Latvija) savo pranešime kalbėjo apie universitetų ir verslo įmonių bendradarbiavimą.

Verslo ir teisės specialistai idėjų ieškojo tradicija tapusioje tarptautinėje konferencijojeApie teisės srities naujoves patarimus dalino dr. Gediminas Bučiūnas (Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiasis prokuroras, Lietuva) – pranešėjas kalbėjo apie kultūrinių tradicijų, vertybių ir jų skirtumų įtaką kovojant su korupcija Afganistane bei pristatė Mariaus Šalčiaus knygą „Baudžiamojo proceso pažeidimo teisinėspasekmės“.

Verslo ir teisės specialistai idėjų ieškojo tradicija tapusioje tarptautinėje konferencijojeApie tai, ko reikia sėkmingam verslui įkurti, savo pranešimekalbėjo Saulius Kromalcas (Kauno mokslo ir technologijų parko ekspertas-konsultantas), o sėkmingo verslo pavyzdžiu visus sudomino Artūras Bulota (UAB „BURO LT“ Talent Garden Kaunas vadovas), pristatęs temą „Verslo iššūkiai. Talent Garden Kaunas patirtis“.

Verslo ir teisės specialistai idėjų ieškojo tradicija tapusioje tarptautinėje konferencijojeAntroji konferencijos dalis vyko šešiose skirtingose sekcijose, kuriose buvo pristatomos mokslinių-taikomųjų tyrimų rezultatai bei naujų idėjų paieška ekonomikos, vadybos, turizmo, sporto ir švietimo, verslo ekonomikos ir finansų, teisės bei kt. sektoriuose.

Verslo ir teisės specialistai idėjų ieškojo tradicija tapusioje tarptautinėje konferencijojeKonferencija „Naujų idėjų beieškant: vadyba, ekonomika ir teisė 2015“ organizuojama jau 15 kartą. Anot renginio dalyvių, tai puiki tradicija ir profesinio tobulėjimo bei naujų tarptautinių kontaktų užmezgimo galimybė.

You may also like...