Verslo fakulteto dėstytojos – tarptautinėje savaitėje Vengrijoje

Balandžio 8–12 dienomis Kauno kolegijos Verslo fakulteto Finansų ir apskaitos katedros lektorės Irena Klimavičienė ir Jolita Radzevičė dalyvavo tarptautinėje savaitėje John Von Neumann universitete Vengrijoje. Pirmą kartą organizuojama tarptautinė savaitė Kesckemete sulaukė pasisekimo ir gausaus dalyvių skaičiaus.

Tarptautinės savaitės metu  dalyviai susipažino su John von Neumann universitete vykdomomis studijų programomis, Erasmus+ galimybėmis, studentų gyvenimo sąlygomis. Didžiausią įspūdį universiteto svečiams paliko vizitas Mercedes-Benz gamykloje.

Komandiruotės metu buvo inicijuotas susitikimas su Verslo ir ekonomikos fakulteto vadovais: prodekanu doc. dr. Laszlo Szivos, dekanato vadovu dr. Joseph Karpati, fakulteto tarptautinių ryšių koordinatore Edina Suba. Susitikimo metu diskutuota apie tolimesnes studentų mainų, dėstytojų atvykimo intensyvioms dėstymo programoms galimybių. Susitarta dėl Erasmus+ studijų programų mainų tarp Finansų ir apskaitos katedrų. Taip pat aplankytas Ekonomikos fakultetas Szolnok mieste. Ten besimokantiems studentams Kauno kolegijos atstovės pristatė studijų  aukštojoje mokykloje galimybes, skaitė paskaitas  makroekonomikos temomis.

Artimiausiu metu Vengrijoje viešėjusios dėstytojos I. Klimavičienė ir J. Radzevičė paruoš Finansų ir Buhalterinės apskaitos studijų programų studentams pristatymą apie studijų galimybes John von Neumann universitete pagal tarptautinių mainų programą Erasmus+,  apgyvendinimo sąlygas ir miesto infrastruktūrą.

You may also like...