Verslo fakulteto atstovai verslumo žinias gilino tarptautiniame projekte

Antrąjį pavasario mėnesį Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo katedros docentė dr. Laima Jesevičiūtė-Ufartienė pasitiko Švedijoje. Čia Verslo fakulteto atstovė kartu su penkiais Verslo vadybos, Pardavimų ir marketingo studijų programų studentais dalyvavo tarptautiniame projekte „Vartotojų patirties vadyba“. Projektas „NordPlus“ lėšomis organizuojamas Skandinavijos ir Baltijos šalių partnerinėms aukštosioms mokykloms. Šiais metais mokymų vieta pasirinkta Švedijos Dalsland regione Haverud miestelyje Skovde universitete

2019-ųjų projekto tema – „Asmenybė ir gyvenimo būdas“. Išvykos metu docentė dr. L. Jesevičiūtė-Ufartienė skaitė paskaitas pirmosios pakopos studijų studentams. Mokymo komandiruotės metu interaktyviai dirbta su studentų grupėmis ir dėstytojų komanda, sudarytomis iš šių šalių atstovų: Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Suomijos salų, Estijos, Islandijos ir Lietuvos. Studentai rengė verslo projektus vietos turizmo verslams, su kuriais tiesiogiai diskutavo ir bendradarbiavo. Į projektą įsitraukė viešbučių, maitinimo, muziejų, laisvalaikio paslaugų verslai. Projektų rezultatai pristatyti įmonių vadovams, kaip pasiūlymai verslo veiklų tobulinimui ir / ar plėtrai.

Tarptautinėje dėstytojų komandoje aptartos tolesnės bendradarbiavimo galimybės, vykdant naujus projektus, tęsiant ir plėtojant jau paruoštos programos galimybes. Vizito metu įgyta patirtis bus pritaikyta paskaitų metu bei identifikuojant bendradarbiavimo galimybes, rengiant mokslinius projektus.

You may also like...