„Verslo dienos 2017“: pilnutėlė Kauno kolegijos salė leidosi į naujų idėjų paiešką

Pirmadienį, lapkričio 13 d., Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete prasidėjo tradiciškai Verslo vadybos katedros organizuojamas  renginių ciklas „Verslo dienos 2017“. Šiais metais Tarptautinei verslo dienai paminėti skirta savaitė pradėta diskusija „Kur gyvena naujos idėjos? Įkvėpimo paieškos versle ir gyvenime“. 

Kodėl šiais metais nuspręsta dėmesį sutelkti į naujų idėjų paiešką? Pasak renginio organizatorės, Verslo vadybos katedros vedėjos Gelminos Motiejūnės „kūrybiškumas verslui suteikia ypatingų galių, atveria naujas galimybes, todėl dalyvaudami diskusijoje studentai bei miesto gyventojai galėjo ieškoti atsakymo, kur yra naujų idėjų gyvenamoji vieta ir pasisemti įkvėpimo atkakliai jų ieškoti“.

Kūrybiškumo paieškoms skirtame renginyje dalyvavo  patyrę komunikacijos, marketingo, projektų bei pardavimų vadovai: reklamos agentūros „Cocos“ įkūrėjas bei vadovas, rašytojas Mantvydas Leknickas, reklamos ir komunikacijos specialistas, tarptautinio bendradarbystės centro (co-working) „Talent Garden Kaunas“ įkūrėjas, fotografas ir kultūros entuziastas Artūras Bulota, marketingo ir komunikacijos agentūros „A/D studio“ įkūrėja bei partnerė Dovilija Torrau, UAB „Festo“ pardavimų vadovas Rimvydas Kisielius bei UAB „TeleSoftas“ projektų vadovas, rašytojas, verslininkas Mažvydas Šimkus.

„Jei nori sukurti kažką įsimenamo, reikia išlipti iš konservatyvumo. Jei mūsų nešokiruoja – mūsų nedomina“, – požiūrį į šiuolaikinę kūrybą išreiškė A. Bulota. Praplėsdama diskusija apie tai, kaip atsiriboti nuo to, kas jau sukurta D. Torrau papildė, išsakydama nuomonę, jog kūrybiškas gaminys yra tas – kuris išgrynintas. „Į tai, kas jau yra sukurta galima pasižiūrėti per kitą prizmę – tai mūsų darbo dalis“, – atskleidė marketingo ir komunikacijos agentūros „A/D studio“ įkūrėja.

Šypsenos žiūrovų veiduose ir žingeidumas akyse bylojo, jog klausytis žinomų kauniečių patirties buvo išties įdomu. O įdomu buvo ne šiaip sau, nes diskusija suteikė galimybę išgirsti ne auksines, vadovėlines mintis, bet tikras ir nesuvaidintas gyvenimiškas patirtis, dar kartą įrodančias, jog kūrybiškumui nėra jokių ribų.

12IMGP6847IMGP6910IMGP6920IMGP6924IMGP6942

You may also like...