„Verslo dienos 2016“: mokomieji vizitai į verslo įmones

„Verslo dienos 2016“: mokomieji vizitai į verslo įmones Visai neseniai Vadybos ir ekonomikos fakultete šurmuliavo jubiliejinis, dešimtą kartą Verslo vadybos katedros organizuotas renginių ciklas „Verslo dienos 2016“. Šia proga Verslo vadybos ir Logistikos studijų programų studentai turėjo unikalią galimybę aplankyti verslo įmones ir sudalyvauti mokomuosiuose projektuose.

„Verslo dienos 2016“: mokomieji vizitai į verslo įmones Minėdami Tarptautinę verslo dieną, Verslo vadybos antrakursiai lankėsi UAB „Kesko Senukai Lithuania“ administracijoje, o to pačio kurso Logistikos studentai vizitavo šios įmonės logistikos centre. Taip pat Verslo vadybos pirmakursiai aplankė įmonę AB „Kauno Grūdai“, o Logistikos studijų programos antrakursiai svečiavosi UAB „Rosteka“.

„Verslo dienos 2016“: mokomieji vizitai į verslo įmones Dalyvaudami mokomuosiuose projektuoserudenįLogistikos studijas pradėję studentai turėjo progą iš arčiau susipažinti su AB „Lietuvos paštas“ logistikos centro ir įmonės UAB „Aconitum“ veikla. Lankydamiesi AB „Lietuvos paštas“ logistikos centre, studentai turėjo galimybę sužinoti apie siuntų keliavimo procesą. Taip pat jiems buvo papasakota apie siuntų planavimo, operatyvumo problemas, problemų sprendimus, specifinių programų įgūdžius ir kitus procesus, reikalingus greitai ir saugiai pristatyti siuntas.

Ekskursijos įmonėje UAB „Aconitum“ metu rinkodaros projektų vadovė Giedrė Keturkaitė pristatė vaistų, papildų gamybos procesą, inovacijų šiame procese svarbą ir supažindino su naujausiems produktams taikomomis rinkodaros priemonėmis. Šio vizito metu studentai turėjo galimybę išreikšti savo nuomonę, įvertindami produktų patrauklumą, ir buvo apdovanoti dovanėlėmis imunitetui stiprinti.

 

You may also like...