„Verslo dienos 2014“: tyrimai, diskusijos ir intelektualūs žaidimai

Renginių ciklo „Verslo dienos 2014“ akimirkaLapkričio 12–13 dienomis Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete tradiciškai, bet kitaip šurmuliavo Verslo vadybos katedros organizuojamų renginių ciklas „Verslo dienos 2014“.

Renginiai skirti Tarptautinei verslo dienai paminėti ir kasmet dalyviams padiktuoja temą. Šių metų tema – „Socialiai atsakingas verslas: mada ar būtinybė?“. Anot Vadybos ir ekonomikos fakulteto bendruomenės, tema pasirinkta neatsitiktinai – svarbu suprasti, kad atsakomybė ir skaidrumas yra pagrindiniai verslo sėkmę kuriantys elementai.

Renginių ciklo „Verslo dienos 2014“ akimirkaPraėjusį trečiadienį Verslo vadybos studijų programos studentai Kauno prekybos centre „Savas“ ir prekybos miestelyje „Urmas“ vykdė viešą akciją-tyrimą siekdami nustatyti, ar verslo įmonės yra socialiai atsakingos savo darbuotojų požiūriu ir išsiaiškinti pačių darbuotojų požiūrį į socialinę atsakomybę. Juk nuo socialinės aplinkos, kurioje veikia įmonė, priklauso jos verslo sėkmė.

Pagrindinę renginių dieną – ketvirtadienį – viešos akcijos-tyrimo rezultatus pristatė Verslo vadybos katedros lektorė dr. Laima Jesevičiūtė-Ufartienė. Studentai Kauno kolegijos bendruomenei nuotaiką pakėlė surengę simuliacinius pardavimus – vyko „Linksmasis aukcionas“, kuriame vertingi, šventės dvasią atitinkantys daiktai, buvo parduodami už „kietą valiutą“ – riešutus.

Renginių ciklo „Verslo dienos 2014“ akimirkaViešos paskaitos-diskusijos metu Kauno kolegijoje viešėjo ir savo patirtimi dalijosi šie fakulteto partneriai: Audronė Alijošiūtė, Lietuvos atsakingo verslo asociacijos tarybos pirmininkė; Virginijus Ramanauskas, UAB „Enerstena“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas, Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „Litbioma“ prezidentas; Paulius Stonis, AB „Lesto“ Socialinės atsakomybės projektų vadovas; Rūta Jasienė, UAB „SDG“ personalo ir komunikacijos direktorė; Vidas Andrikis, UAB „K2 LT“ direktoriaus pavaduotojas; Eglė Subačiūtė, UAB „Callcredit Information Group“, administratorė.

Renginių ciklo „Verslo dienos 2014“ akimirkaRenginių ciklą „Verslo dienos 2014“ vainikavo didelio studentų susidomėjimo sulaukęs intelektualus žaidimas „Protų mūšis“. Šiemet savo žinias demonstravo 14 komandų, tarp jų fakulteto absolventai, moksleiviai iš Kauno Varpo ir Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijų, Kauno statybininkų rengimo centro.

Renginių ciklo „Verslo dienos 2014“ akimirkaSocialiai atsakingas verslas, kurdamas vertę akcininkams, kartu kuria vertę vartotojui ir visuomenei. Socialinės atsakomybės praktika ne tik kuria prekės ženklo įvaizdį, didina pasitikėjimą, bet ir stiprina reputaciją, o gera reputacija yra kelias link dar vieno naudingo efekto – geidžiamo darbdavio statuso. Jau studijų metu tai supratę studentai ateityje šias nuostatas skleis kurdami savo verslą ar dirbdami Lietuvos ir užsienio verslo įmonėse.

You may also like...