Verslo atstovas su studentais dalijosi tarptautinio marketingo patirtimi

Verslo atstovas su studentais dalijosi tarptautinio marketingo patirtimiVienas iš Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto tikslų – supažindinti studentus su verslumo kultūra. Vedina šiuo tikslu Maisto pramonės ir prekybos vadybos katedra savo studentams organizuoja paskaitas „Verslininkai – studentams“. Viena iš tokių paskaitų vyko antradienį, vasario 14 dieną, kurios metu Maisto pramonės verslo vadybos antrakursiai bei trečiakursiai turėjo unikalią galimybę susitikti su verslo atstovu Donatu Rimkumi ir artimiau pažinti tarptautinio marketingo principus.

Verslo atstovas su studentais dalijosi tarptautinio marketingo patirtimiSusitikimo su studentais metu verslo atstovas D. Rimkus išsamiai pristatė jo atstovaujamos įmonės produkcijos gamybos, pardavimo bei rinkos organizavimo ir valdymo sistemas, supažindino su marketingo principų ir metodų taikymu tarptautiniu mastu ir papasakojo apie dažniausiai versle pasitaikančias rizikas. Paskaitos svečias, dalindamasis patirtimi, prisiminė ir savo karjeros pradžią: papasakojo nuo ko pradėjo savo karjerą bei pripažino, kad pradžia nebuvo lengva.

Verslo atstovas su studentais dalijosi tarptautinio marketingo patirtimiD. Rimkus studentams atskleidė, kas tarptautiniame marketinge jį labiausiai nustebino, su kokiomis didžiausiomis problemomis jam yra tekę susidurti ir kokie profesionaliausi sprendimai tokiose situacijose buvo priimti. Tarptautinio marketingo patirtį verslo atstovas taip pat atskleidė dalindamasis verslo kelionių iš skirtingų šalių akimirkomis.

Verslo atstovas su studentais dalijosi tarptautinio marketingo patirtimiPaskaitos metu studentai iš D. Rimkaus sulaukė daugybės tarptautiniame marketinge pasitaikančių, įvairius aspektus aprėpiančių pavyzdžių, kurie leido suprasti, jog dirbant tarptautiniu lygmeniu svarbi ne tik verslo specifika, bet ir gebėjimas megzti ryšius bei komunikuoti.

You may also like...