Versliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietus

Balandžio 10 dieną Kauno kolegijoje rinkosi versliausias jaunimas – čia jau aštuntąjį kartą šurmuliavo Vadybos ir ekonomikos fakulteto organizuojama imitacinių bendrovių (IB) mugė. Šiais metais renginio organizatoriai studentus kvietė visas kūrybines mintis bei verslo idėjas skirti šimtmečio Lietuvai.

Iš viso mugėje dalyvavo 19 komandų – Vadybos ir ekonomikos fakulteto IB „Talija“, „Skanaus“, „Raštmena“, „Žiedūna“, „Turistlandija“ ir šiais metais į dalyvių gretas stojusių Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro IB „Maisto namai“, Kauno technikos profesinio mokymų centro IB „Bitas“ ir Kėdainių profesinio rengimo centro IB „Translanas“.

Mugės dalyviai klientams siūlė įsigyti naujausias mados tendencijas atitinkančius rūbus su lietuviška atributika ir sporto aprangą su žymiausių Lietuvos sportininkų veidais. Buvo siūlomos neįprastos turistinės kelionės po Lietuvą ir kviečiama pažinti ją iš paukščio skrydžio ar pasineriant į skirtingas stichijas. Siekdamos, kad pardavimai vyktų sėkmingai, komandos vykdė reklamos akcijas, taikė nuolaidas, organizavo loterijas, pardavimus įformino PVM sąskaitose faktūrose.

Visą renginio laiką imitacinių bendrovių komandas vertino kompetentinga komisija, kuriai teko pats atsakingiausias darbas – išrinkti verčiausias apdovanojimų. Pagrindinės nominacijos atiteko trims komandoms: IB „Talija“ 15-oji komanda (vadovė A. Arminienė) apdovanota už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, IB „Žiedūna“ 14-oji komanda (vadovė L. Kupstienė) pripažinta kaip geriausiai gebanti reklamuoti įmonės prekes ir paslaugas, o IB „Turistlandija“ 10-oji komanda (vadovė R. Šabrinskienė), kvietusi Lietuvą pažinti per 100 valandų, pelnė apdovanojimą „už prekės, paslaugos originalumą ir inovatyvumą“. Geriausiu mugės vadybininku pripažintas IB „Turistlandija“ atstovas Gytis Pocinkus (VV-6), o geriausia vadybininke nominuota IB „Talija“ komandos narė Rūta Gružauskienė (VV-6).

Šiais metais iš tradicinių sprendimų reklamuoti savo įmonės prekes bei paslaugas inovatyvumu išsiskyrė IB „Talija“ 1-oji komanda – prie šio stendo užsukusius klientus komandos nariai kvietė sudalyvauti virtualiame žinių apie Lietuvą žaidime. Šis sprendimas neliko nepastebėtas komisijos – už tai komanda apdovanota specialiu rėmėjų prizu.

Nemažai apdovanojimų susižėrė ir IB „Žiedūna“ 16-oji komanda – ji pripažinta populiariausia, stilingiausia ir daugiausia pardavimų įvykdžiusi mugės imitacinė bendrovė.

Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog šiais metais organizuojamoje 22-ojoje Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje, kuri vyks Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, Kauno kolegiją atstovaus IB „Žiedūna“ ir IB „Turistlandija“. Praėjusiais metais Kauno kolegija Kėdainiuose vykusioje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje skynė laurus – IB „Talija“ tapo auksine mugės IB „už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp aukštųjų mokyklų bendrovių“. Kaip komandoms seksis šiais metais, sužinosime jau balandžio 26 dieną.

Versliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietusVersliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietusVersliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietusVersliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietusVersliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietusVersliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietusVersliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietusVersliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietusVersliausiems imitacinių bendrovių dalyviams – apdovanojimų lietus

You may also like...