„Vasaros skaitymais“ vaikus džiugino Kauno kolegijos studentės

Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo katedra, bendradarbiaudama su Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriumi, organizuoja renginį „Vasaros skaitymai“. Tradicinis katedros renginys kiekvienais metais turi naują, netikėtą ir linksmą temą.20180605_113453

Antradienį vykęs smagus skaitymas „Lašiuko kelionė“ pakvietė Kauno miesto darželių „Medutis“ ir „Stebuklų šalis“ ugdytinius bei bibliotekos skaitytojus pasiklausyti studenčių, vadovaujamų dėstytojos Inos Jankauskienės, skaitinių, taip pat įminti mįsles.

Kadangi susitikimas su renginio dalyviais vyko Steigiamojo seimo aikštėje, kurioje veikia fontanas, vaikai lankstė ir dekoravo laivelius, kuriuos paleido plaukti fontane patirti naujų nuotykių. Renginys buvo užbaigtas mažiesiems dalyviams rankose laikant spalvotą vaivorykštę, sukurtą iš ryškiaspalvių skarų, ir džiugiai dainuojant.

Linksmai praleidę popietę vaikai apdovanoti studenčių kurtomis pirštukų lėlėmis, su kuriomis pažadėjo kurti naujas istorijas ir spektakliukus.

You may also like...