Vasaros ištroškusiems studentams – vizitas ten, kur norisi sugrįžti

Vasaros ištroškusiems studentams – vizitas ten, kur norisi sugrįžti Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos trečiakursiai Sportinės rekreacijos modulio metu gilinosi į lauko rekreaciją (pažintis su lėkščiasvydžiu). Gruodžio pirmąją studentai susipažino su vidaus rekreacija – šį kartą trečiakursių paskaita vyko „Rio“ smėlio arenoje.

Studentus maloniai pasitiko „Rio“ bendrasavininkis Gediminas Rožinskas. Arenos šeimininkas svečius supažindino, kaip kadaise buvusio kartono fabriko vietoje atsirado aktyviam laisvalaikiui skirtos smėlio aikštelės ir jauki poilsio erdvė, iš kurios galima stebėti visas „Rio“ arenoje vykstančias rungtynes. G. Rožinskas negailėjo naudingų patarimų būsimų sporto vadybininkų karjerai.

Kartu su G. Rožinsku aptarę vadybos niuansus, vasaros ištroškę studentai turėjo galimybę išbandyti jėgas populiariausiame paplūdimio žaidime – tinklinyje. „Negalvojau, kad šis apsilankymas studentams suteiks tiek daug teigiamų emocijų“, – įspūdžiais dalijosi lektorė Jolanta Simanavičienė ir pridūrė, kad tokie vizitai ir susitikimai su sporto verslo atstovais – tai geriausias būdas sužinoti apie sporto vadybos perspektyvas. Džiaugsmo neslėpė ir patys studentai, teigdami, jog norėtų dar ne kartą sugrįžti į „Rio“ smėlio areną.

 

You may also like...