Vasara dvelkianti jaunųjų pedagogų veikla

Jaunųjų pedagogų veikla. Emilijos Jonaitytės fotografijaKauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo specialybės studentai pavasarį ruošiasi sesijai neįprastomis formomis ir būdais: organizuoja šventes ir įgyvendina sukurtus projektus. 

Studentės kartu su Studentų atstovybe baigiantis gegužei poezijos mylėtojus pakvietė į jau tradicija tapusį „Poezijos pavasarėlį“ įsiklausyti į poetinio žodžio skambesio. Nors Jaunųjų pedagogų veikla. Erlendo Bartulio fotografijalietus neleido kaip pernai jaukiai įsitaisyti kieme ant žolės, suskambo žodžiai, dainos ir muzika J. Vienožinskio menų fakulteto Čiurlionio galerijoje. Poezijos popietėje dalyvavo ir savo kūryba dalinosi rašytoja, „Poezijos pavasario“ laureatė Daiva Čepauskaitė. Eiles deklamavo tądien itin poetiškai nusiteikę studentai, dėstytojai, bibliotekininkė Laimutė Ramanauskienė. Renginį vedė studentė Kamilija Žambaitė.

Jaunųjų pedagogų veikla.  Akvilės Daukšaitės fotografijaGegužės 26 dieną antrojo kurso studentės, vadovaujamos dėstytojos Inos Jankauskienės, parengė vaidinimą su lėlėmis, kurį stebėjo Kauno vaikų darželio „Aviliuko“ ugdytiniai. Vaikučiai, būdami aktyvūs žiūrovai, ne tik klausėsi smagių teatrinių personažų istorijų, bet ir patys šoko, dainavo, deklamavo.

Jaunųjų pedagogų veikla. Erlendo Bartulio fotografijaSiekiant įtraukti Žaliakalnio bendruomenę į fakulteto kūrybinį gyvenimą, pirmo kurso studentės, studijuojančios dalyką „Meninių projektų valdymas“ (dėst. dr. Sigita Saulėnienė), inicijavo ir realizavo du kūrybinius projektus – vakaronę Žaliakalnyje gyvenantiems vaikučiams ir jų tėveliams „Pelėdų vakaras mažiesiems“. Du penktadienio pavakarius susirinkę Jaunųjų pedagogų veikla. Emilijos Jonaitytės fotografijatėveliai su vaikais ant Pelėdų kalno galėjo piešti, gaminti pelėdas, stebėti, kaip atgyja lėlės teatriuke, ieškoti lobių, žaisti linksmus žaidimus ir tikrą futbolą su Kauno futbolo klubo „Stumbras“ futbolistais.

Tokia veikla naudinga daugeliu aspektų, bet svarbiausia – jauniesiems pedagogams ugdoma būtina kūrybinė kompetencija, įgyjama neįkainojama praktinė patirtis, mokomasi bendrauti, bendradarbiauti ir, tuo pačiu, viešinama Ikimokyklinio ugdymo studijų programa.

You may also like...