Valstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimai

Vasario 13-ąją Kauno kolegijos bendruomenė susibūrė Lietuvos valstybės atkūrimo proga. Renginys aukštosios mokyklos Aktų salę pripildė tautiniais šokiais, dainomis ir skatinimais mylėti valstybę bei nepamiršti šalies šviesuolių, kurių dėka šiandien galime kalbėti ir dainuoti lietuviškai.

Valstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimaiŠventę, pradėtą tautinio šokių kolektyvo „Kaukas“ pasirodymu, tęsė dėstytoja Birutė Mikalauskienė, kuri susirinkusiems pristatė Kauno kolegiją Lietuvos ir pasaulio istorijos kontekste. B. Mikalauskienė skatino žiūrovus išlikti sąmoningais, vertinti savo gimtąją kalbą bei Nepriklausomybės dovaną: „Kalbėkime lietuviškai, kad kiekvienas žmogus girdėtų mokslo žinią. Gi Lietuva – tai lietuvių kalba, tradicijos ir mūsų gimtoji žemė“, – kalbėjo dėstytoja.

Žodį tarė ir susirinkusiuosius pasveikino Kauno kolegijos direktorius dr. Mindaugas Misiūnas: „Mūsų šalį prieš 100 metų apgynė drąsa, valia ir užsispyrimas. Tuo pasižymėję žmonės suvokė, kad Lietuva yra svarbiausia, ir dėl šios šalies jie gyveno. Šiandien čia svarbu širdys, plakančios žemėje, kurioje laisvai kalbama ir dainuojama lietuviškai“, ­– teigė direktorius.

Valstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimaiLietuvos valstybės atkūrimo proga buvo apdovanoti geriausieji Kauno kolegijos studentai. Padėkas ir Adolfo Šapokos „Lietuvos istoriją“ gavo net 14 jaunų ir iniciatyvių žmonių: Matas Kėblis, Simona Beitaitė, Gražina Taujanskienė, Elvinas Kaminskis, Paulius Budrevičius, Šarūnas Kvietkus, Austė Venslovaitė, Donata Laurinaitytė, Dovydas Liniovas, Jonas Jačiunskis, Ema Uosytė, Martynas Valters, Justas Janulis, Mantas Košelis. Studentai buvo įvertinti už aktyvumą ir pasiekimus mokslo, sporto, kultūros bei kitose srityse.

Renginio metu buvo apsikeista įvertinimais ir padėkomis už ilgalaikį bendradarbiavimą ir nuopelnus. Kauno kolegijos bendruomenė dėkojo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentui Benjaminui Žemaičiui už prasmingą ir tikslingą bendradarbiavimą, puoselėjant socialinės partnerystės idėjas, aukštojo mokslo ir verslo sąveiką. B. Žemaitis, priėmęs padėką, įteikė „Darbo žvaigždės medalį“ Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojui komunikacijai Antanui Vaideliui už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei.

Lietuvos valstybės atkūrimo renginį vainikavo Jungtinio Kauno kolegijos ir Juozo Gruodžio konservatorijos ansamblio bei solistų muzikiniai numeriai.

Valstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimaiValstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimaiValstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimaiValstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimaiValstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimaiValstybės atkūrimo šimtmetis Kauno kolegijoje: tautiniai šokiai, dainos ir apdovanojimai

You may also like...