Vaikų sveikatinimo tradicija: reabilitacijos specialistai mokė pratimų su kamuoliais

Vaikų sveikatinimo tradicija: reabilitacijos specialistai mokė pratimų su kamuoliaisJau penktus metus Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros Kineziterapijos programos studentai lankosi Kauno „Atžalyno“ vidurinėje mokykloje ir lopšelyje-darželyje „Vaikystė“ . O Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje – dar tik pirmas kartas. Tiek moksleiviai, tiek darželio vaikai labai laukia studentų, nes žino, kad parodys jiems pačių įvairiausių pratimų su specialiais kineziterapijos kamuoliais.

Vaikų sveikatinimo tradicija: reabilitacijos specialistai mokė pratimų su kamuoliaisŠiemet didžiausią dėmesį studentai skyrė nugaros bei pilvo raumenų, kurie yra „atsakingi“ už taisyklingą laikyseną, stiprinimui. Apie tai studentai pasakojo vaikams, rodydami specialiai parengtą medžiagą.

Vaikų sveikatinimo tradicija: reabilitacijos specialistai mokė pratimų su kamuoliaisPasak dėstytojos Lauros Baumann, 4–6 metų mergaičių ir 6–8 metų berniukų stuburas auga intensyviausiai. Auga stuburo slanksteliai, o raumenys, raiščiai atsilieka apytiksliai metais. Todėl labai svarbu, ne tik stebėti kaip vaikai sėdi, bet ir kontroliuoti jų fizinį aktyvumą. Po Vaikų sveikatinimo tradicija: reabilitacijos specialistai mokė pratimų su kamuoliaispratimų su kamuoliais rengti atsipalaidavimo, tempimo pratimai ir, žinoma, linksmosios estafetės, kurios sulaukė plačių šypsenų, didelių ovacijų ir savo komandų palaikymo.

Studentams tai neįkainojama patirtis dirbant tiek su pradinukais, tiek su pačiais mažiausiais.

You may also like...