Vaikų darželyje – medijų technologijų kūrybinės dirbtuvės

Vaikų darželyje – medijų technologijų kūrybinės dirbtuvėsKauno kolegijos Technologijų fakulteto Medijų technologijų katedros docentė Renata Gudaitienė kartu su studentais Benu Žaromskiu ir Evaldu Tamašausku dalyvavo vaikų lopšelyje-darželio „Spragtukas“ rengtame projekte „Mano profesija“.

Vaikų darželyje – medijų technologijų kūrybinės dirbtuvėsProjekto dalies „Mano profesija – medijų technologijos“, kuris buvo vykdomas 2016 m. lapkričio ir gruodžio mėnesiais, metu pristatė darželio bendruomenei – auklėtojoms, administracijai ir vaikams) – medijų technologijų specialybes, kuriamus produktus, pademonstravo studentų darbų pavyzdžių, organizavo vaikams ir auklėtojoms kūrybines medijų technologijų dirbtuves. Šiose dirbtuvėse 4–7 metų vaikai ir visi norintys galėjo susipažinti su elektroninėmis knygelėmis, 3D vaizdo animacija, dalyvauti animacinių klipų kūrimo procese, pabandyti piešti naudodami planšetes ir sukurti šventinę pakuotę.

Vaikų darželyje – medijų technologijų kūrybinės dirbtuvėsProjekto metu buvo sukurtas muzikinis klipas panaudojant vaikų piešinius ir reklaminis reportažas apie darželio veiklas prieš tai suderinus teisinius klausimus su administracija ir vaikų tėvais. Filmuotą medžiagą studentai taip pat galėjo panaudoti studijų procese, rengdami užduotis.

Vaikų darželyje – medijų technologijų kūrybinės dirbtuvėsAntrinė šios veiklos funkcija buvo reklamuoti visuomenei medijų technologijų studijas Kauno kolegijoje ir pritraukti bei sudominti vyresnių vaikų turinčius tėvelius.

You may also like...