Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai sėmėsi žinių apie studijų tęstinumo galimybes

Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai sėmėsi žinių apie studijų tęstinumo galimybesGana dažnai kolegijų studentams pritrūksta informacijos apie tolimesnes studijų tęsimo universitetuose galimybes. Todėl lapkričio 2 d. Įstaigų ir įmonių administravimo katedra Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentams suorganizavo informacinį seminarą, kuriame dalyvavo net kelių Lietuvos universitetų atstovai.

Seminaro metu buvo orientuojamasi į konkrečių Vadybos ir ekonomikos fakulteto studijų programų tęstinumo galimybes. Universitetų atstovai pateikė informaciją apie išlyginamųjų studijų reikalavimus bei pristatė Vadybos ir ekonomikos fakulteto kryptį atitinkančias magistrantūros studijų programas.

Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai sėmėsi žinių apie studijų tęstinumo galimybesRenginio metu paaiškėjo, kad studentai jau nuo pavasario gali mokytis išlyginamąsias studijas universitete. Tad dabar yra pats tinkamiausias metas susirūpinti studijų tęstinumu. Taip pat daugeliui buvo netikėta tai, jog, baigus kolegiją, į magistrantūros studijas galima stoti be išlyginamųjų studijų: tereikia turėti vienų metų ar daugiau (priklausomai nuo universiteto) darbo patirtį pagal norimą įgyti kvalifikaciją.

Būtent ši sąlyga labiausiai sudomino Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos absolventes Gitą ir Karoliną, kurios jau turi reikiamą stažą ir galvoja mokslus tęsti magistrantūroje.

Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai sėmėsi žinių apie studijų tęstinumo galimybesKarolina teigia, kad tęsti studijas universitete jai norisi dėl tobulėjimo, galimybės įgyti paklausią specialybę, o Gita vedina šio noro dėl naujų žinių: „juk įdomu kažką naujo išmokti“ – teigia Gita. Abi absolventės yra veiklios, todėl sako, jog jau pasiilgo mokslų ir jų tikrai negąsdina mintis, jog tam reikės įdėti labai daug pastangų. „Viskas įmanoma, manau, kad susitvarkysim“ – sako Karolina.

Nors Gita ir Karolina pasvarstydavo apie studijų tęstinumą, tačiau joms kildavo daugybė klausimų. Todėl šis seminaras buvo puiki galimybė sužinoti visą reikiamą informaciją ir apsispręsti, kokį universitetą bei specialybę pasirinkti.

O rinktis tikrai buvo iš ko: seminaro metu apie konkrečius pokoleginių studijų reikalavimus studentus supažindino Aleksandro Stulginskio universiteto, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto  ir Vytauto Didžiojo universiteto atstovai, kurie atsakė į visus studentams rūpimus klausimus.

You may also like...