Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai dovanojo šilumą beglobiams gyvūnams

Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai dovanojo šilumą beglobiams gyvūnamsLapkričio 18 d. Kauno kolegijos Maisto pramonės verslo vadybos ir Pardavimų vadybos studijų programų studentai aplankė „Lesės“ gyvūnų prieglaudą. Šis vizitas suorganizuotas vykdant socialinę akciją „Padėk beglobiui keturkojui“, kurios iniciatorė Maisto pramonės ir prekybos vadybos katedra.

Vykdydami socialinę akciją,į prieglaudą atvykę studentai beglobiams keturkojams ne tik atvežė įvairių priemonių bei maisto, bet ir nudžiugino gyvūnėlius, parodydami jiems dėmesį bei šilumą. „Lesės“ prieglaudoje atvykusius studentus pasitiko čia savanoriaujanti Vaida Vainauskaitė. Pasirodo, ši mergina yra Vadybos ir ekonomikos fakulteto absolventė, baigusi Finansų studijų programą.

Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai dovanojo šilumą beglobiams gyvūnamsSavanorė V. Vainauskaitė studentus ne tik artimiau supažindino su „Lesės“ veikla, bet ir papasakojo, dėl kokių priežasčių ir kaip šioje įstaigoje atsiduria keturkojai. V. Vainauskaitė atskleidė, jog didžioji gyvūnų dalis čia atsiranda dėl nežmoniško šeimininkų elgesio ir jų nerūpestingumo. Ir nors ekskursijos metu, žiūrėdami į prieglaudos keturkojus, daugelis studentų negalėjo sutramdyti liūdesio, savanorė atkreipė dėmesį, jog šių gyvūnėlių gailėti nereikia, nes jiems pasisekė kur kas labiau nei tiems, kurie čia nepateko.

Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai dovanojo šilumą beglobiams gyvūnamsMaisto pramonės verslo vadybos trečiakursė Justė Mockutė vizito prieglaudoje metu neslėpė emocijų: „Norisi visus šiuos augintinius pasiimti sau ir globoti. Labai liūdna, kad žmonės taip blogai elgiasi su gyvūnais. Kartais atrodo, kad šunys turi daugiau jausmų nei žmonės, o taip būti neturėtų“.

Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai dovanojo šilumą beglobiams gyvūnamsStudentė teigė, kad daugiausiai emocijų jai sukėlė epilepsija sergantis šunelis: „Kai pamačiau šį šunelį nesusilaikiau ir apsiverkiau. Tačiau gaila visų, visiškai visų čia esančių gyvūnų“. Studentė pasakojo, kad nors yra trijų gyvūnėlių savininkė, tačiau ji labai norėtų turėti jų daugiau. Kaip teigė Justė, apsilankymas „Lesės“ gyvūnų prieglaudoje paskatino ją susimąstyti apie savanorystės galimybes.

Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai dovanojo šilumą beglobiams gyvūnamsVizitui prieglaudoje einant į pabaigą, V. Vainauskaitė neslėpė, kad nors beglobiai gyvūnai yra tikrai prižiūrimi ir sotūs, tačiau labiausiai čia trūksta pačių savanorių. Tuo tarpu studentus į ekskursiją lydėjusios dėstytojos Zita Damalakienė ir Asta Ragelienė pasidžiaugė, kad vis tik atsiranda tokių gyvūnams atsidavusių žmonių. Dėstytojos pažadėjo, jog į šią prieglaudą sugrįš ir dar kartą pradžiugins keturkojus studentų apsilankymu.

Dėkojame socialinės iniciatyvos „Padėk beglobiui keturkojui“ rėmėjams AB „Jonavos grūdai“, UAB „Tiger Shop“ bei Vadybos ir ekonomikos fakulteto bendruomenei ir studentams, kurie beglobiams gyvūnams suaukojo 140 eurų.

You may also like...