Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytojos žiniomis dalinosi Suomijoje

Žiniomis dalinosi SuomijojeVasario 22–26 dienomis Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytojos – Jolita Radzevičiūtė ir Simona Jankauskaitė – viešėjo Karelijos taikomųjų mokslų universitete, Joensuu, Suomijoje.

Buhalterinės apskaitos ir Verslo vadybos katedrų dėstytojos sėmėsi patirties jau septynioliktą kartą organizuotoje Tarptautinėje savaitėje. Pasak dėstytojų, joje buvo pristatytos Karelijos taikomųjų mokslų universiteto vykdomos programos, Erasmus+ mainų galimybės. Kartu su kitais lektoriais ir administracijos atstovais iš Olandijos, Vokietijos, Čekijos, Škotijos, Lenkijos, Žiniomis dalinosi SuomijojeKinijos, Rusijos ir kitų šalių buvo sprendžiami tarptautiškumo didinimo klausimai, ieškoma bendradarbiavimo galimybių IT, verslo, darnaus vystymosi, ir slaugos srityse, stebimi startuolių projektų pristatymai.

Paskaitų suomių, studentams metu buvo dėstytojos pristatė studijų Kauno kolegijoje galimybes, supažindino su tarptautinės apskaitos ir vadovavimo tarpkultūrinėms komandoms subtilybėmis.

Žiniomis dalinosi SuomijojePlanuojama, kad šis vizitas leis įgyvendinti tolimesnius projektus tarp ilgalaikių partnerių, naujų institucijų bei Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto.

You may also like...