Vadybos ir ekonomikos fakultetas tęsia bendradarbiavimą su Ukraina

Vadybos ir ekonomikos fakultetas tęsia bendradarbiavimą su Ukraina   Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas ir toliau sėkmingai vysto „Erasmus+“ bendradarbiavimą su tarptautiniais partneriais. Šį kartą bendradarbiavimo galimybės buvo plėtojamos Ukrainoje, Lvove, kur spalio 17–22 dienomis svečiavosi Apskaitos ir finansų katedros vedėjas Ričardas Butėnas.

Vizito Ukrainoje metu buvo aplankytos net kelios šios šalies aukštojo mokslo įstaigos. Dėstytojas R. Butėnas lankėsi Lvovo nacionaliniame Ivano Franko universiteto Finansų ir verslo fakultete, kur antro kurso magistrantams skaitė paskaitas tema: „Verslo etikos aspektai globalios ekonomikos kontekste“.

Taip pat Apskaitos ir finansų katedros vedėjas apsilankė Lvovo politechnikos kolegijoje, kur savo žiniomis pasidalijo su ekonomikos besimokančiais studentais.

Apsilankymo Ukrainoje metu R. Butėnas spėjo sudalyvauti ir tarptautinio lygio seminare – diskusijoje, kurią organizavo Valstybinis miško technologijos universitetas. Šiame seminare buvo diskutuojama tema: „ES finansavimas Ukrainos ekonomikos augimui skatinti“.

Apskaitos ir finansų katedra pagal „Erasmus+“ programą su tarptautiniais partneriais Lvove sėkmingai bendradarbiauja jau nuo 2011 m. Bendradarbiavimas pagal „Erasmus+“ programą kelia Kauno kolegijos dėstytojų kvalifikaciją, leidžia pasisemti naujų idėjų, praplečia pažiūras ir suteikia galimybę skatinti naujų švietimo institucijų įsitraukimą į kolegijos vykdomas mainų programas.

You may also like...