Užsienio studentai mokslo metus kolegijoje pradeda sportuodami

Šiais mokslo metais į Kauno kolegiją sugužėjo itin daug „Erasmus+“ studentų. Didžiąją jų dalį sudaro Vadybos ir ekonomikos fakulteto mainų programos studentai, kurių skaičius kiekvienais metais vis labiau auga. Šiemet į fakultetą pasisemti žinių studentai atvyko iš pačių įvairiausių šalių: Belgijos, Prancūzijos, Latvijos, Turkijos, Kinijos ir Vokietijos.

1

Prieš prasidedant mokslo metams, Kauno kolegijoje „Erasmus+“ studentams suorganizuota įvadinė savaitė. Jos metu rugpjūčio 31 d. Vadybos ir ekonomikos fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorius Modestas Riauka kartu su Sporto centro dėstytojais tarptautiniams studentams pirmą kartą suorganizavo sporto šventę.

Sporto šventės metu kitataučiams pristatytos Kauno kolegijos sportinės erdvės, jie supažindinti su sporto užsiėmimų pasiūla bei galimybėmis. Dalyvaudami sporto šventės renginyje, „Erasmus+“ studentai jėgas išmėgino žaisdami futbolą, tinklinį, prakaitą braukė dalyvaudami kūno dizaino treniruotėse.4

Kodėl tarp šių užsiėmimų nebuvo karaliaus krepšinio? Taip nuspręstą studentų pasirinkimu, nes Europoje dominuoja Jo Didenybė futbolas.

Po alinančių užsiėmimų ir ne vieno nubraukto prakaito lašo netrūko tarptautinių studentų entuziazmo. Po renginio jie neslėpė susižavėjimo sportinių veiklų pasiūla ir teiravosi apie užsiėmimų tvarkaraščius bei tryško noru kuo greičiau įsilieti į naujais mokslo metais prasidedančias sportines veiklas.

 

You may also like...