Turizmo ir viešbučių vadybos katedra prisideda prie tarpvalstybinio turizmo skatinimo projekto

1Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos katedra tęsia dalyvavimą Kauno ir Elko (Lenkija) savivaldybių inicijuojamame tarpvalstybinio turizmo skatinimo projekte. Rugsėjo 20 d., įgyvendinant bendrą projektą, į Lietuvą atvykusius svečius iš Lenkijos bei kitus projekto dalyvius subūrė laikinojoje sostinėje suorganizuotas dviračių žygis.

IMG_2072Žygyje dalyvavo 30 Kauno ir Elko atstovų iš savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų, kelionių agentūrų bei kitų organizacijų, tarp jų ir Kauno kolegijos. Saulėtą rudens dieną susirinkę projekto dalyviai supažindinti su Kauno mieste besikuriančia dviračių takų infrastruktūra, istoriniais, kultūriniais bei gamtos objektais. Miestui pažinti pasirinktas maršrutas Laisvės alėja – Kauno pilis – Žalgirio arena – Panemunė, sudarantis apie 23 kilometrus.

Po įsimintino turo aptartos tolimesnės bendradarbiavimo perspektyvos.Toliau vystant projekto veiklą, kitais metais numatoma projekto investicijomis pastatytuose amfiteatruose Elke ir Kaune suorganizuoti abiejų miestų gyventojams atviras šventes. Taip pat planuojama išleisti bendrus turizmo pasiūlymus bei kelionių vadovus trimis kalbomis.

IMG_1891IMG_1901Kauno ir Elko miesto savivaldybės projektą „Tarpvalstybinis turizmo vystymas gamtos ir kultūros paveldo objektuose Elke ir Kaune“, pradėjo įgyvendinti 2017 m. sausio 1 d. Pagrindinė projekto veikla numatoma Kaune yra Kauno pilies teritorijoje, šlaite, kultūros reikmėms įrengti amfiteatrą ir atlikti žvalgomuosius archeologinius tyrimas, o Elke – aktyviam ir pasyviam poilsiui pritaikyti Elko ežero pakrantės teritoriją. Projektas remiamas bendrai finansuojama bendradarbiavimo programa INTERREG V-Lietuva-Lenkija.

Primename, kad Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos katedra Kauno ir Elko savivaldybių inicijuojamose projektinės veiklos iniciatyvose dalyvauja nebe pirmą kartą. Birželio mėnesį katedra dalyvavo Elko savivaldybės organizuojamame dviračių žygyje Lenkijoje.

You may also like...