Treneris Modestas Riauka: KKML sezonui Kauno kolegijos krepšininkai jau pasiruošę

Treneris Modestas RiaukaStartavo Lietuvos studentų krepšinio lygos sezonas, tačiau laukia dar vienas svarbus startas – spalio 18 dieną prasideda kovos Kauno krepšinio mėgėjų lygoje (KKML), kurioje žaidžia antroji Kauno kolegijos krepšinio komanda. Pats laikas pasidomėti, kaip sportininkams sekėsi ruoštis šiam sezonui. Apie permainas ir pasiruošimą pasakoja naujasis treneris Modestas Riauka.

Šiemet susibūrė nauja Kauno kolegijos komanda, kaip vertinate pasiruošimą sezonui?

Pasiruošimą vertinčiau teigiamai. Dauguma žaidėjų per vasarą nebuvo aktyviai sportavę, bet treniruočių metu dirba maksimaliai, kad kuo greičiau būtų pasiekta tinkama forma. Man patinka, kad žaidėjai yra nusiteikę dirbti, nuolat užduoda klausimus, prašo papildomu patarimų.

Kauno kolegija sudaro puikias sąlygas krepšininkams treniruotis naujajame sporto aikštyne, sporto salėse, tad pasiruošimas vyksta labai sklandžiai.

Prieš prasidedant KKML sezonui, antroji krepšinio komanda jėgas išbandė varžydamasi dėl KKML Perkūno ,,Mažosios“ taurės. Kaip galėtumėte pakomentuoti rezultatus?

Perkūno ,,Mažoji“ taurė buvo iššūkis mūsų naujai sukomplektuotai komandai. Pasiruošimo laikas taurės varžyboms buvo trumpas, nes treniruotėse reikėjo derinti žaidėjų fizinį pasirengimą kartu su taktika. Perkūno ,,Mažoji“ taurė padėjo atsirinkti žaidėjus KKML „B“ lygos varžyboms ir pamatyti jų galimybes aikštelėje.

Daugumai pirmakursių tokio lygio varžybas teko žaisti pirmą kartą, vieni su jauduliu susitvarkė pakankamai greitai, kitiems sekėsi kiek sunkiau, bet baigiantis turnyrui žaidimas tapo kokybiškesnis.

Koki keliami tikslai komandai?

Svarbiausia – tinkamai reprezentuoti ir jausti atsakomybę už Kauno kolegiją tiek krepšinio aikštelėje, tiek už jos ribų. Man, kaip treneriui, svarbu, kad apie mano žaidėjus teigiamai atsilieptų Kauno kolegijos bendruomenė. Studentai turi suprasti, kad svarbu stengtis ne tik aikštelėje, bet ir paskaitų metu.

Kalbant apie komandos pasiekimus – tikslas yra patekti į KKML ,,B“ lygos atkrintamąsias varžybas.

Treneri, kokie yra komandos pliusai ir minusai?

Sunku kalbėti apie pliusus ir minusus pasiruošimo stadijoje. Vienas ir, manau, didžiausias komandos pliusas yra noras tobulėti. Tad linkiu savo auklėtiniams daugiau sportinio pykčio, kuris yra pamatas siekiant pergalių. Į varžybas einama ne „pasižaisti“, o laimėti!

Kokie pokyčiai komandoje lyginant su praeitu sezonu?

Apie pokyčius pasakysiu trumpai: verčiamas naujas puslapis ir viskas pradedama iš naujo.

Kokie Jūsų palinkėjimai komandai ir sirgaliams?

Komandai dar kartą nuoširdžiai palinkėsiu sportinio pykčio, o sirgaliams, kad neliktų abejingi ir ateitų pažiūrėti, kaip sekasi jų bendramoksliams, nes komandai reikalingas Jūsų palaikymas.

————

Informaciją, kaip sekasi krepšinio komandoms, galite rasti čia.

 

You may also like...