Tradicija: Prienų globos namų gyventojams dovanojo gerą nuotaiką

Tradicija: Prienų globos namų gyventojams dovanojo gerą nuotaikąKauno kolegijos Medicinos fakulteto studentai ir dėstytojai tęsia tradiciją prieš Šv. Kalėdas aplankyti senjorus ir suteikti jiems džiugesio.

Gruodžio 15 dieną Kauno kolegijos šokių kolektyvas ,,Kaukas“ (vadovas Kęstutis Pušinaitis) ir Medicinos fakulteto studentų atstovybės nariai: Darija Stonytė, Ieva Dumšytė, Ieva Sutkutė bei Austėja Bernotavičiūtė, lydimi lektorės Reginos Motienės, tradiciškai lankė Prienų globos namų gyventojus.

„Vos įėję į salę ir pamatę senolius pajutome šilumą ir nuoširdumą. Visi noriai įsitraukė į rytinę mankštą, kurią vedė Darija Stonytė. Pasirodo, jog nors ir minimaliai, tačiau jiems labai patinka pajudėti,“ – pasakojo akcijos organizatoriai. Tradicija: Prienų globos namų gyventojams dovanojo gerą nuotaiką

Vėliau senoliai entuziastingai varžėsi dėl prizų spėliodami mįsles. Tarp visų užsiėmimų savo šokius demonstravo šokių kolektyvas „Kaukas“, senoliams tai paliko neišdildomą įspūdį. Kol kolektyvas šoko, studentės vaišino senolius savo keptais pyragais.

Taip pat Ieva Dumšytė sugrojo kelis gerai žinomus kūrinius ir išklausė vienos gyventojos, muzikos mokytojos,  komentarus apie grojimą. „Mums bebaigiant renginį viena iš gyventojų visus pakvietė bendrai dainai, o vėliau pagrojo nuostabų kūrinį, kuriuo likome sužavėti,“ — teigė studentės.  Po renginio globos namų darbuotojos visus pakvietė į seklytėlę puodeliui arbatos, kurios belaukiant šeimininkai aprodė pačių senolių padarytus rankdarbius – jie buvo puikūs. Tradicija: Prienų globos namų gyventojams dovanojo gerą nuotaikąTradicija: Prienų globos namų gyventojams dovanojo gerą nuotaiką

You may also like...