Tradicija: Kauno kolegijos kosmetologės gražina miesto choristus

Tradicija: Kauno kolegijos kosmetologės gražina miesto choristusBendradarbiavimas, draugystė ir tobulėjimas kartu kartais užsimezga nuo netikėtos pažinties. Taip įvyko ir televizijos projekte „Chorų karai“: Kauno kolegijos Medicinos fakulteto rengiamos kosmetologės bendrus taškus atrado su Kauno choru bei jo vadove chormeistere Danguole Beinoriūte, o veiklas kartu tęsia jau ne vienerius metus.

Balandžio 30 dieną Kauno technologijos universiteto akademinio choro „Jaunystė“, vadovaujamas D. Beinoriūtės šventė 90 metų sukaktį. Jubiliejaus proga surengtas koncertas Kauno dramos teatre – 20160430_1434332skambėjo premjera oratorija „Tadas Blinda“. Šventinius įvaizdžius ir makiažus šio koncerto dalyviams kūrė Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos studijų programos studentės kartu su savo dėstytojomis A. Klimavičiene ir A.Malakauskiene.

Siekiant sukurti scenos asmenybių įvaizdžius, būtina operatyviai dirbanti įvairaus pobūdžio specialistų komanda. Kauno kolegijos kosmetologėms į pagalbą atskubėjo jų socialinis partneris „Make- up Atellier International“, suteikęs puikias kokybiškas dekoratyvinės kosmetikos priemones ir tuo pačiu atlikėjų įvaizdžiams ryškias spalvas. Smagiai į komandą įsiliejo ir nauji partneriai – kirpėjų mokykla „Cascada“, ruošianti kirpėjus jau 20 metų.

You may also like...