„Tolerancija“: Kauno kolegijos studentai kvietė susipažinti su psichiatrijos darbo veikla

„Tolerancija“: Kauno kolegijos studentai kvietė susipažinti su psichiatrijos darbo veiklaRugsėjo 11 d. pirmą kartą visuomenei buvo plačiai atvertos Respublikinės Kauno ligoninės Psichiatrijos klinikos durys. Renginio organizatoriai kartu su savanoriais iš Kauno kolegijos lankytojus kvietė susipažinti su Psichiatrijos klinikos veikla.

Renginio organizatorių teigimu, psichiatrija vis dar neišsivaduoja iš neigiamų istorijų šleifo, todėl ir nuspręsta inicijuoti Psichiatrijos klinikos atvirų durų dieną „Tolerancija“.

„Tolerancija“: Kauno kolegijos studentai kvietė susipažinti su psichiatrijos darbo veiklaRenginio dalyviai galėjo susipažinti su šiuolaikiniais gydymo metodais, taikomais psichiatrijoje, iš arti pamatyti palatas, kuriose gydomi pacientai, dalyvauti diskusijose, pacientų surengtoje mugėje, stebėti demonstruojamą prezentaciją „Sielos ir muzikos simbiozė“.

Renginyje savanoriavo ir aktyviai dalyvavo Kauno kolegijos Medicinos fakulteto ergoterapijos specialybės antro kurso studentai. Būsimus ergoterapeutus profesinio meno moko įstaigos ergoterapeutė Aušra Čepaitienė. Savanoriai turėjo galimybę pabendrauti su ligoninėje besigydančiais pacientais, dirbančiais specialistais, kitais renginio dalyviais.

You may also like...