Teisininkų dienos 2018: profesionalų paskaitos

Žmogaus teisių dienai paminėti nuo lapkričio 26 d. iki gruodžio 12 d. Verslo fakultete vyksta Vadybos ir teisės katedros organizuojamas ir jau tradicija tapęs renginių ciklas „Teisininkų dienos 2018“, skirtas būsimiems teisininkams ir visai kolegijos bendruomenei. Lapkričio 29-ąją, ketvirtadienį, vyko paskaitos ir diskusijos, kurias vedė teisės srities profesionalai.

Rytą paskaita apie tai, ar kriptovaliutą galime vadinti pinigais, pradėjo advokatų kontoros „Čerka ir partneriai“ advokato padėjėjas Mantas Juodelis. Pranešėjas Vadybos ir teisės katedros studentams kalbėjo apie skirtingų šalių kriptovaliutų teisinę ir ekonominę kvalifikaciją. Pranešėjo teigimu, ekonominiu požiūriu kriptovaliutą kvalifikuoti kaip pinigų negalime ir teisiniu požiūriu ši valiuta nekonkuruoja su valstybine.

Iš karto po to „Mondelez International“  filialo Lietuvoje teisininkas Antanas Sidaras pristatė įmonės, kasmet pagaminančios net 23 tūkst. tonų produkcijos, veiklos ypatybes ir įmonėje dirbančių teisininkų poreikį, pareigas. Kitas pranešėjas, Kauno apskrities VPK dainavos Policijos komisariato viršininkas Stanislovas Zaikinas pasveikino kolegijos studentus, į juos kreipdamasis lyg į būsimus kolegas. S. Zaikinas supažindino susirinkusiuosius su Kauno apskrities policijoje įvykusius pokyčius, reorganizuotą darbą, apžvelgė, kaip Kauno apskrities pareigūnams sekėsi praėjusiais metais ir kokie reikšmingiausi policijos veiklos šimtmečio pasiekimai. S. Zaikino kolegė, Kauno apskrities VPK imuniteto valdybos Korupcijos tyrimų skyriaus viršininkė Zita Baltrimavičienė būsimiems teisininkams nušvietė korupcijos pažeidimų ir tyrimų lauką.

Šių metų programa įvairiapusė: vyksta vizitai į įvairias institucijas, susitikimai su teisininkais-praktikais jų darbo vietose, tad šiomis paskaitomis „Teisininkų dienos 2018“ nesibaigė; studentų įmonėse lankysis iki gruodžio 12 dienos.

You may also like...