Teisės antrakursiai jėgas išbandė tarptautiniame žaidime

Teisės antrakursiai jėgas išbandė tarptautiniame žaidimeJau antrus metus Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai turėjo progą įsitikinti, jog teisė nėra tik teorija ir sausais įstatymais grįstas mokslas. Ketvirtadienį, gruodžio 14 d., jie dalyvavo virtualiai vykstančiame tarptautiniame teisės žaidime (angl. Businet International Law Game), kurį koordinavo Teisės katedros vedėja Iveta Vitkutė-Zvezdinienė ir katedros dėstytojas Mindaugas Slavinskas.

Šiame žaidime Kauno kolegijos Teisės studijų programą atstovavo Klaudija Mikalajūnaitė, Agnė Paršiukaitė, Vaiva Medinytė, Roksana Jurešiūtė ir Brigita Valentėlytė. Teisės studijų antrakursiai virtualioje erdvėje sutiko ir kitų Europos miestų studentus, todėl šis žaidimas būsimiesiems teisininkams buvo puiki proga lavinti tarpkultūrinę komunikaciją ir anglų kalbos žinias.

Businet International Law Game – tai žaidimas, susijęs su tarptautiniais teisės klausimais. Jame dalyvauja komandos iš įvairių šalių – kiekviena grupė / komanda sudaroma iš studentų, kurie mokosi skirtingose ​​institucijose ir kalba kita gimtąja kalba. Žaidimas vyksta anglų kalba, komandoms naudojant „Google“ diską ir „Skype“ platformą. Be šių įrankių, žaidimo metu studentai teisės klausimus sprendžia naudodami ausines, vaizdo kameras ir tokiu būdu svarsto, konsultuojasi bei bendrauja su savo komandos nariais, esančiais kitame Europos mieste (Antverpene, Berlyne, Brno, Madride, Varnoje ir kt.).

Klausimai neretai reikalauja plataus spektro teisės žinių, todėl kartais šis žaidimas gali tapti tikrai kietu riešutėliu. Studentai sutinka, kad šis žaidimas – tai naujas ir puikus mokymosi būdas, leidžiantis įgyti greitesnę orientaciją teisės sistemoje.

You may also like...