Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto dėstytojos žiniomis dalinosi su bulgarais

Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto dėstytojos žiniomis dalinosi su bulgaraisKovo 3–7 dienomis Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto dėstytojos Aldona Sugintienė ir Vilma Stanaitienė pagal Erasmus+ dėstytojų mainų programą skaitė paskaitas Plovdivo žemės ūkio universitete (angl. Agricultural University of Plovdiv), Bulgarijoje.

Želdinių ir agrotechnologijų katedros lektorė V. Stanaitienė užsienio studentams skaitė paskaitas apie Lietuvos kraštovaizdį ir jo ypatumus, kultūros paveldo ir kultūrinio kraštovaizdžio apsaugą. Maisto technologijos katedros lektorė A. Sugintienė dalijosi žiniomis apie lietuviškų gėrimų – vaisių – uogų vyno ir midaus gamybos technologiją. Vizito metu dėstytojos ne tik skaitė paskaitas, bet ir apžiūrėjo praktinio mokymo bazę, apsilankė vynuogynuose.

Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto dėstytojos žiniomis dalinosi su bulgaraisViešėdamos Bulgarijoje Kauno kolegijos lektorės aplankė kovo 4 – 8 dienomis Plovdive vykusias tarptautines parodas „AGRA 2015“ ir „VINARIA 2015“. Parodose buvo akcentuojamas ekologinis ūkininkavimas, ekologiškų maisto produktų gamyba.

Plovdivo žemės ūkio universitetas yra ilgametis Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto užsienio partneris. Su šio universiteto atstovais vykdomi bendri projektai, plėtojama mokslo taikomoji veikla, vykdomi studentų ir dėstytojų mainai.

You may also like...