Tautinių šokių kolektyvas „KauKas“: šokta ir Kaune, ir Briuselyje

Tautinių šokių kolektyvas „KauKas“: šokta ir Kaune, ir BriuselyjeKovo 3-9 dienomis Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas „KauKas​​​​“ kartu su dar dviem Kauno studentų kolektyvais vyko į Briuselį, kur Lietuvos ambasados Belgijoje kvietimu dalyvavo Kovo 11-ajai skirtame renginyje.

Tautinių šokių kolektyvo „KauKas​​​​“ vadovas Kęstutis Pušinaitis pasakoja:  „Kelionės metu aplankėme Berlyną, Antverpeną, Kelną. Reikšmingiausia ir įsimintiniausia diena buvo kovo 6-oji. Iki pietų surengėme du pasirodymus Briuselio Europos mokykloje, kur ne tik koncertavome ten besimokantiems lietuvių vaikams, bet ir mokėme juos lietuviškų šokių ir žaidimų. Po pietų vykome į ekskursiją po Briuselį, o vakare laukė svarbiausias kelionės renginys – Lietuvos ambasados Briuselyje patalpose surengėme šventinį koncertą, kurį stebėjo apie 300 kviestų svečių. Tai ir lietuvių bendruomenės nariai, ir Lietuvos draugai, ir Lietuvos Seimo nariai. Šiltų žodžių sulaukėme ir iš Lietuvos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus, ir iš ambasadoriaus Gedimino Varvuolio. Po koncerto kartu su visais svečiais  buvome pakviesti dalyvauti šventinėje vakaronėje.

Tautinių šokių kolektyvas „KauKas“: šokta ir Kaune, ir BriuselyjeTik grįžę iš kelionės, kovo 11-ąją dalyvavome Vytauto Didžiojo universiteto salėje vykusiame tradiciniame, jau 23-ąjį kartą organizuotame Kauno aukštųjų mokyklų studentų tautinio meno kolektyvų festivalyje „Ei, studente, sukis vėju“. Koncertavome kartu su dar septyniais aukštųjų mokyklų kolektyvais“.

You may also like...