Tarpušvenčio akimirkos: studentės aplankė beglobius vaikus

Tarpušvenčio akimirkos: studentės aplankė beglobius vaikusŠių metų gruodžio 27 dieną Kauno kolegijos ergoterapijos studijų programos antrojo kurso studentės aplankė Kauno rajono savivaldybės Pagynės vaikų globos namus. Šių globos namų misija – saugoti ir stiprinti vaikų fizinę bei psichinę sveikatą, išryškinti jų įgimtus teigiamus bruožus, padėti atsiskleisti ir kurti visapusiškai išsilavinusią bei kūrybingą asmenybę.

Apsilankymo tikslas buvo susipažinti su beglobiais vaikais ir jų kasdiene aplinka. Susitikimo metu studentės pristatė ergoterapijos studijų programą, žaidė su vaikais įvairius lavinamuosius žaidimus, o mažieji buvo ypač susidomėję studentų kurtomis medinėmis puzlėmis.

Tarpušvenčio akimirkos: studentės aplankė beglobius vaikusPagynės vaikų globos namuose studentės Liutaura Alkimavičiūtė, Evelina Zibartaiatė ir Skirmantė Pranckevičiūtė sutiko daug vaikų – daugelis jų yra broliai ir seserys. Šiuose namuose augantys vaikai turi įvairių negalių – studentės susipažino su ketverių metukų mergaite, kuriai diagnozuotas mišrus raidos sutrikimas, taip pat su šešiolikos metų mergaite, sergančia cerebriniu paralyžiumi, bei vaikais, kurie turi elgesio ar emocijų sutrikimų. Nepaisant šių faktų, studentės kartu su vaikais puikiai leido laiką. Globos namų auklėtiniai itin šiltai priėmė svečius: aprodė savo gyvenamąsias patalpas, vaišino arbata, noriai bendravo, žaidė studenčių siūlomus žaidimus. Būsimieji ergoterapeutai nori visiems palinkėti nenusigręžti nuo panašaus likimo žmonių ir radus laisvo laiko – tiesiog aplankyti.

You may also like...