Tarptautinis masažo čempionatas: ką prisimena ir ko linki dalyvavę studentai

Tarptautinis masažo čempionatas 2016Šiemet vyksta penktasis Tarptautinis studentų masažo čempionatas, kurį tradiciškai rengia Kauno kolegijos Medicinos fakultetas. Per penketą metų jėgas čempionate išbandė apie 100 būsimųjų kineziterapijos specialistų! Kai kurie jų, šiandien dirbantys įvairiose organizacijose, sutiko pasidalinti savo mintimis, įspūdžiais ir patarimais.

Dalyvavimą prisimena emocingai

„Teko daug labiau įsigilinti į žinias, susijusias su masažu, labiau pasidomėti įvairiomis masažo atlikimo technikomis, ypač ruošiant parodomąją programą. Visa tai vėliau panaudojau ir savo profesinėje veikloje,“ – taip apie pasiruošimą čempionatui pasakoja Remigija Dekaminavičiūtė, dalyvavusi 2015 metais ir vasarą Kauno kolegijoje baigusi kineziterapijos studijas.

IMG_4363Čempionatą kaip persilaužimo momentą atsimena Šarūnas Rimkus, studijas Kauno kolegijoje baigęs kartu su R. Dekaminavičiūte. „Nuotaika buvo pakili, bet ir šiek tiek nerami, nes pasiruošimo laikas buvo gana trumpas – tik keli mėnesiai. O man dar reikėjo save perlaužti ir iš „medžio“ tapti „plazdančiu drugeliu“ prie masažo stalo. Mintys buvo įvairios bet pagrindinė, vienintelė logiška mintis – nugalėti.“

„Pasiruošimo nuotaikos buvo pozityvios, azartiškos, dalyvavimo metu galvojau tik apie laimėjimą,“ – ambicingai apie čempionate tvyrančią nuotaiką antrina Deividas Balseris, 2014 m. baigęs Kauno kolegiją.

Tarptautinis masažo čempionatas: ką prisimena ir ko linki dalyvavę studentaiIeva Lazickaitė (2012 m. baigė Panevėžio kolegiją), dalyvavusi pačiame pirmajame čempionate, neslepia emocijų: „Iš pradžių buvo baisu, nežinojau, ko tikėtis. Pasiruošdama čempionatui įdėjau daug darbo, atidaviau savo laisvalaikį. Važiavau išbandyti, parodyti save, nesitikėdama laimėti. Pradėjo drebėti rankos, kojos, kai atvykau į vietą. Vis dėlto pradėdama pasirodymą susikaupiau ir džiaugiausi, ką dariau. Užplūdo ramybė ir masažas buvo šiltas, plaukiantis, nuoširdus.Manimi tikėjo, palaikė dėstytoja Laura Janušonienė, grupės draugai. Čempionato metu buvo daug streso, tai atsimenu tarsi per miglą. Tikniekada nepamiršiu to jausmo, kai paskelbė nugalėtoja ir aš nebegalėjau sulaikyti ašarų, žengdama į priekį. Visi mane sveikino, palaikantieji skandavo mano vardą. Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau.“

Itin komišką epizodą pamena Vainius Petrauskas, Kauno kolegiją baigęs 2014 m. „Įstrigo tik tai, kad viso masažo čempionato metu dėvėjau kelnes, kurias mūvėjau ne ta puse. Kai pastebėjau, buvo per vėlu ką nors pakeisti.“

Šarūnas Rimkus, 2015 m. baigęs studijas, irgi pamena mažą nuotykį: „Laisvoje programoje, kai dariau pakėlimą, kažkas iš žiūrovų mane prajuokino. Buvo linksma ir išsklaidė visą įtampą per masažą.

Čempionatas – nauda ateičiai ir karjerai

Tarptautinis masažo čempionatas: ką prisimena ir ko linki dalyvavę studentaiTai, kad dalyvavimas čempionate tampa tramplinu į sėkmę, pabrėžia I. Lazickaitė: „Dalyvaujant čempionate, reikia papildomai ruoštis, smulkiai įsigilinti, ką nori parodyti, kokią masažo techniką, kokio sieki tikslo. Po čempionato aš įgijau pasitikėjimą savimi, dar stipresnį norą gilinti žinias savo srityje. Susijusi su čempionatu ir mano karjera, gavau pirmos darbo vietos pasiūlymą.

Puikų pasiūlymą atsimena ir R. Dekaminavičiūtė, dalyvavusi praėjusiais metais:„Labiausiai manau įstrigo tas momentas, kai po atliktų masažų, priėjo moteris iš Vilniaus SPA ir pasiūlė darbo vietą jų centre. Tada pasijaučiau labai įvertinta ir pastebėta.“ Šiandien R. Dekaminavičiūtė, baigusi studijas Kauno kolegijoje, darbuojasi SPA centre „Saulėja“.

„Dalyvavimas čempionate leido lengviau susirasti darbą. Įgyti įgūdžiai vis pasitarnauja dirbant su žmonėmis,“ – čempionato poveikį įvardija Vainius Petrauskas.

Š. Rimklus negaili gerų žodžių kolegijos dėstytojams: „Dėl įgytų žinių noriu labai padėkoti dviem nuostabiems dėstytojams: Vaidai Šidlauskaitei ir Edgarui Lapinskui. Be jų nebūčiau ten, kur esu dabar. Jie mane išmokė labai daug, pradedant judesių atlikimu ir ergonomika, baigiant mastymu ir susikaupimu, gyvenimiška patirtimi. Taip pat puiku, kad masažo metu ir pasirengimo jam periodu pavyko įveikti emocijas, nebebijoti publikos, tiesiog nekreipti dėmesio. Reikia tiesiog daryti tai, ką moku geriausiai. „Smagu, kad čempionate užimta 3 vieta man leido laimėti net kelis profesinių žinių tobulinimo kursus, kurių bendra vertė buvo daugiau nei 2 tūkstančiai eurų, o įgyta patirtis – dar vertingesnė. Be to, po kursų gavau darbą, kurį dabar ir dirbu.“

Linkėjimai čempionato dalyviams

Ieva LazickaitėIeva Lazickaitė:
Nebijokite išbandyti savo jėgas, pasitikėti savimi, pasirodymo metu mintyse likti su klientu (modeliu), kad jaustumėte, ką darote, ir masažas būtų jaukus, malonus ir nustebintų kitus žiūrovus nuoširdumu. Sėkmės.

 

Remigija Dekaminavičiūtė:
Svarbiausia nesijaudinti ir pasitikėti savimi. Kiekvienas esate savitas ir individualus, ir jau dėl to reikia pasitikėti savimi. Kaip jausitės, taip ir pateiksite save. Ir dar linkiu iš šio renginio išsinešti didelį žinių ir puikių įspūdžių bagažą. Didelės sėkmės Jums!

 

Vainius Petrauskas

Vainius Petrauskas:
Patarčiau atsipalaiduoti ir atliekant masažą leisti kūnui ir rankoms nudirbti savo darbą, o ne stabdyti juos mintimis: koki judesį dabar turėčiau daryti? Kažin kaip čia man gaunasi? Palinkėčiau dalyviams gero laiko ir gerų emocijų čempionato metu.

 

 

Deividas BalserisDeividas Balseris:
Linkiu gerai pasirodyti čempionate, nebijoti klysti ir nenuleisti nosies, jei nepasisekė papulti į trejetuką.

 

 

Šarūnas Rimkus:
Linkiu, kad čempionato dieną jiems nedrebėtų nei rankos, nei kojos. Kad atliktų viską kaip galima geriau, ir kad tą dieną jiems būtų tiesiog smagu. Lai visi prisimena olimpinį principą. Jie jau ir taip yra geriausi, tiesiog kažkas iš jų bus šiek tiek geresnis, bet tai tik jų kelio pradžia. Ateityje kiekvienas gali tapti geriausias.

You may also like...