Tarptautiniame bendradarbystės centre „Talent Garden Kaunas“ – paskaita apie sėkmingą verslą

Tarptautiniame bendradarbystės centre „Talent Garden Kaunas“ – paskaita apie sėkmingą versląBalandžio 28 dieną Kauno kolegijos vadybos ir ekonomikos fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos pirmo kurso studentai ir katedros dėstytojai dalyvavo mokomojoje ekskursijoje- paskaitoje, kuri vyko „Talent Garden Kaunas“ įmonėje.

„Talent Garden“ – tai pirmasis Lietuvoje tarptautinis bendradarbystės centras (angl. co-working hub), kurio tikslas – sukurti palankias sąlygas dirbti ir bendradarbiauti kūrybinių industrijų atstovams.

Tarptautiniame bendradarbystės centre „Talent Garden Kaunas“ – paskaita apie sėkmingą versląĮmonės franšizės savininkai – italų bendrovė. 400 kv. metrų ploto bendroje erdvėje įsikūrė įvairių kūrybinių industrijų atstovai: dizaineriai, fotografai, programuotojai, renginių organizatoriai, architektai, projektuotojai, dvi pradedančios („start-up“) įmonės ir reklamos agentūra. Įmonės kūrybinės erdvės šviesios, jose „įkurdinti“ natūralios gamtos elementai: „pasodinti“ beržai, žolės takas. Baldai ir daugelis interjero detalių pagamintos iš popieriaus, perdirbtų medžiagų.

Tarptautiniame bendradarbystės centre „Talent Garden Kaunas“ – paskaita apie sėkmingą versląStudentus priėmė, ekskursiją vedė ir informaciją apie įmonę suteikė įmonės vadovas Artūras Bulota bei jo kolegės. Studentai turėjo galimybę savo akimis pamatyti ir akivaizdžiai įsitikinti, jog stipri motyvacija ir kryptingas savo tikslo siekimas, nebijojimas susidurti su sunkumais bei gebėjimas ieškoti sudėtingiausių problemų sprendimo gali „nuversti kalnus“.

Tarptautiniame bendradarbystės centre „Talent Garden Kaunas“ – paskaita apie sėkmingą versląPamatę šiuolaikinę, modernią, stilingą ir labai jaukią aplinką studentai išgirdo įmonės vadovo patirtimi pagrįstas sėkmingos veiklos prielaidas bei prioritetus. Tai itin svarbu gilinant praktines žinias.

You may also like...