Tarptautinėje fotografijos parodoje – per šimtas Fotografijos katedros studentų darbų

Tarptautinėje fotografijos parodoje – per šimtas Fotografijos katedros studentų darbųBelystoko (Lenkija) tarptautinio fotografijos festivalio „Interphoto 2015“ parodoje eksponuojama net per šimtas Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Fotografijos katedros studentų darbų. Toks didelis skaičius atrinktų jaunųjų kūrėjų darbų nudžiugino ir pačius fotografijų autorius, ir, žinoma, jų dėstytojus – mokiusius, skatinusius, motyvavusius.

Belystoko „Interphoto 2015“ – tai ciklinis, kas dvejus metus vykstantis tarptautinis fotografijos festivalis, kurio tikslas – sukurti erdvę, padedančią susitikti ir keistis patirtimi menininkams iš Rytų ir Vakarų Europos. „Interphoto 2015“ apjungia tradicinę šventę ir dirbtuvių veiklą, klasikinę fotografiją ir naujausias fotografijos meno tendencijas, kuria kartų dialogą apie fotografijos vaidmenį šiuolaikiniame meno pasaulyje.

Tarptautinėje fotografijos parodoje – per šimtas Fotografijos katedros studentų darbųTarptautiniame festivalyje dalyvauja ir profesionalai, ir pradedantys, jauni menininkai. Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto Fotografijos katedros studentų darbai eksponuojami drauge su Vokietijos ir Lenkijos fotografijos mokyklų studentų kūryba.

„Spalio 9 dieną į šį festivalį išvyksta du fotografijos katedros dėstytojai ir 17 studentų, tai ne tik puiki proga praplėsti akiratį, bet ir puiki galimybė užmegzti partnerinius ryšius su kitomis šalimis“, – informuoja Fotografijos katedros vedėjas Petras Saulėnas.

You may also like...