Tarptautinei konferencijai – šalies ir užsienio pramonės įmonių dėmesys

Tarptautinei konferencijai – šalies ir užsienio pramonės įmonių dėmesysŠių metų kovo 4 dieną Kauno kolegijoje įvyko pirmoji tarptautinė konferencija „Innovative (Eco) Technology, Entrepreneurship and Regional Development“, kurią organizavo Technologijų ir kraštotvarkos fakultetas. Konferencijos tikslas –skatinti mokslinę diskusiją apie inovatyvias (eko) technologijas bei jų pritaikymo versle, pramonėje galimybes, orientuojantis į regionų plėtrą.

Tarptautinei konferencijai – šalies ir užsienio pramonės įmonių dėmesysPlenariniame posėdyje buvo pristatyti trys pranešimai. Žinomas miškininkas, aplinkosaugininkas, buvęs politikas, Lietuvos aplinkos apsaugos ministras ir aplinkos viceministras profesorius dr. Imantas Lazdinis kalbėjo apie darnaus vystymosi principų įgyvendinimą taikant naujas technologijas. Tarptautinio maisto technologų instituto, Europos maisto mokslo ir technologijų federacijos valdybos, Italijos maisto mokslo ir technologijų asociacijos valdymo komiteto narys, Bolonijos Tarptautinei konferencijai – šalies ir užsienio pramonės įmonių dėmesysuniversiteto profesorius dr. Marco Dalla Rosa nagrinėjo maisto technologijų naujoves, jų įtaką pramonės vystymui ir socialinei kaitai. UAB Hnit-Baltic Maps.lt produkto vadovas Arvydas Dotas pateikė įžvalgas apie geografinių informacinių sistemų pritaikymą duomenų apdorojimui ir analizei, miestų plėtrai.

Tarptautinei konferencijai – šalies ir užsienio pramonės įmonių dėmesysPo plenarinio posėdžio darbas vyko penkiose sekcijose, kuriose buvo nagrinėjamos (eko) technologinės inovacijos žemės ūkyje, maisto gamyboje, medienos apdirbimo ir baldų pramonėje, buvo pristatomi inovatyvūs sprendimai kraštotvarkai ir miesto plėtrai, aptariamos informacinių ir komunikacinių technologijų taikymo galimybės specialistams rengti.

Tarptautinei konferencijai – šalies ir užsienio pramonės įmonių dėmesysKonferencija sulaukė didelio šalies ir užsienio aukštųjų mokyklų, pramonės įmonių susidomėjimo. Konferencijoje dalyvavo Baltarusijos, Belgijos, Bulgarijos, Graikijos, Italijos, Ispanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos, Rumunijos, Suomijos, Turkijos ir Vokietijos aukštųjų mokyklų bei įmonių atstovai.

Tarptautinei konferencijai – šalies ir užsienio pramonės įmonių dėmesysKitais metais planuojama organizuoti antrąją tarptautinę konferenciją „Innovative (Eco) Technology, Entrepreneurship and Regional Development“.

You may also like...