Tarptautinė turizmo savaitė: kelionės po žemynus

Tarptautinės turizmo savaitės akimirkaPraeitą savaitę Kauno kolegijoje šurmuliavo Tarptautinės turizmo savaitės renginių ciklas. Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programos studentai, dėstytojai, kviestiniai svečiai visą savaitę trukusio renginių ciklo metu kvietė susipažinti su 5 žemynais.

Pasaulis rugsėjo 27 dieną kasmet mini turizmo dieną, kurios tikslas yra akcentuoti ir šviesti visuomenę apie socialinę, kultūrinę, politinę ir ekonominę turizmo vertę. Prie šios iniciatyvos jau 15 metų entuziastingai jungiasi ir Kauno kolegija organizuodama Tarptautinę turizmo savaitę.

Tarptautinės turizmo savaitės akimirkaTurizmo ir viešbučių vadybos studijų programos pirmakursiai renginį atidarė dalyvaudami orientacinėse varžybose Lietuvos zoologijos sode pasirinkę Afrikos žemyno tematiką. Tai jau ne pirmi metai, kai šie gyvūnų namai įsileidžia studentus. Lietuvos zoologijos sodo komunikacijos ir edukacijos skyriaus vedėja Neringa Kirijankaitė džiaugėsi  bendradarbiavimu ir dėkojo studentams. „Renginys buvo nuotaikingas, sulaukėme didelio šaunių studentų būrio, kurie, tikimės, pas mus puikiai praleido savo rytą. Linkime gerų studijų, lengvų sesijų ir kviečiame bet kada nuo mokslų pailsėti apsilankant zoologijos sode.“ – kalbėjo N. Kirijankaitė.

Antrasis renginys buvo skirtas pristatyti Šiaurės ir Pietų Ameriką. Kolegijos bendruomenė turėjo galimybę pamatyti būsimų turizmo specialistų prezentacijas apie šiuos du žemynus. Įvairių šalių vėliavomis papuošta Vadybos ir ekonomikos fakulteto aplinka ir skambanti amerikietiško stiliaus muzika leido trumpam nukeliauti mintimis už Atlanto.Vakare surengta amerikietiškų filmų peržiūra, kuri kaip tikrame kino teatre buvo pagardinta spragėsiais.

Daugiausiai kūrybinių idėjų ir žinių pareikalavo TV-4 grupės bei „Erasmus“ studentams suorganizuoti žaidimai „Protmūšis“ ir „Gyvoji biblioteka“, kurių metu lietuviai studentai turėjo kuo greičiau gauti reikiamą informaciją iš „Erasmus“ studentų apie Ispaniją, Turkiją, Portugaliją bei Prancūziją. Visą veiklą sudarė trys etapai: pirmajame etape studentai atsakinėjo į pateiktus bendruosius klausimus, antrame etape klausimus pateikė „Erasmus“ Tarptautinės turizmo savaitės akimirkastudentai, o trečiajame – reikėjo atpažinti objektus, patiekalus bei žymiausius kūrinius, susijusius su Europa. Studentams prireikė prisiminti daug įvairios informacijos apie šią pasaulio dalį. Programos metu netrūko gerų emocijų, šypsenų ir nuotaikingų veidų.

Penktadienį vyravo Australijos žemyno tematika. Kauno kolegijos studentai turėjo išskirtinę progą įsiamžinti prie fotosienos, kurioje buvo pavaizduoti pagrindiniai Australijos simboliai. Po pietų visi norintieji galėjo pasivaišinti antro kurso Turizmo ir viešbučių vadybos studijų programos studenčių keptais keksiukais, kurie buvo padabinti vėliavėlėmis su įdomiais faktais apie Australiją.

Tarptautinės turizmo savaitės akimirkaPenktadienį vainikavo visą savaitę vykusio konkurso „Mano kelionės istorija“ nugalėtojų apdovanojimai. Konkurse dalyvavo būsimieji turizmo specialistai. Laimėtojomis tapo Monika Mickevičiūtė ir Ana Jumatovaitė (TV5/1), kurioms prizus įteikė šventiškai nusiteikusi Turizmo ir viešbučių vadybos katedros vedėja Audronė Lukšaitienė.

„Tarptautinė turizmo savaitė Kauno kolegijoje suteikė galimybę trumpam pamiršti kasdieninius rūpesčius ir iš arčiau pažinti mus supantį pasaulį“, – apibendrina Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytoja, renginio organizatorė Violeta Urbaitė.

You may also like...