Tarptautinė savaitė 2018: Kauno ir Briuselio kolegijų bendradarbiavimas slaugos mokslų srityje

Tarptautinė savaitė 2018: Kauno ir Briuselio kolegijų slaugos studentų ir dėstytojų bendradarbiavimas 2018 metų kovo 19–23 dienomis Kauno kolegijoje vykusios jubiliejinės dešimtosios Tarptautinės savaitės „Going International“ metu Medicinos fakulteto Slaugos katedrą aplankė 9 studentai ir 2 dėstytojai iš Belgijos Erasmus universiteto Briuselio kolegijos (angl. Erasmus University College Brussels). Taip pat aukštosios mokyklos studentai ir dėstytojai sulaukė kolegų iš Turkijos, Latvijos ir Pietų Afrikos Respublikos.

Tarptautinė savaitė 2018: Kauno ir Briuselio kolegijų slaugos studentų ir dėstytojų bendradarbiavimas Visą savaitę vyko Belgijos ir Lietuvos slaugos studijų programos studentų susitikimai „Nuo slaugytojų rengimo iki slaugos praktikos“. Kauno ir Briuselio kolegijų bendrosios praktikos slaugos specialybės studentai rengė bendrus projektinius darbus, susijusius su slaugos mokslu. Intensyvios programos metu studentai aplankė M. Sapočkos hospisą Vilniuje, dalyvavo tarptautinėje Kauno kolegijos organizuojamoje konferencijoje.

Tarptautinė savaitė 2018: Kauno ir Briuselio kolegijų slaugos studentų ir dėstytojų bendradarbiavimas Intensyvios programos metu projekte dalyvaujantys studentai turėjo galimybę išklausyti dėstytojo iš Briuselio kolegijos pranešimą apie psichinės sveikatos priežiūrą Belgijoje, susipažinti su šioje šalyje galiojančia eutanazijos praktika. Kauno kolegijos dėstytojai Vilma Rastenienė, Jurgita Knašienė, Viktorija Piščalkienė, Edita Balašova skaitė paskaitas susijusias su slaugytojų rengimo Kauno kolegijoje ir slaugos praktikos aktualijomis.

Tarptautinė savaitė 2018: Kauno ir Briuselio kolegijų slaugos studentų ir dėstytojų bendradarbiavimas Paskutinę tarptautinės savaitės dieną Belgijos ir Lietuvos studentai pristatė savo projektinius darbus šiomis temomis: „Paliatyvi slauga Lietuvoje ir Belgijoje“, „Sveikatos apsauga Lietuvoje ir Belgijoje“ bei „Slaugytojų rengimas Lietuvoje ir Belgijoje“. Po pranešimų studentai aktyviai diskutavo slaugytojų parengimo aukštosiose mokyklose ir slaugos mokslo praktinio pritaikomumo klausimais. Intensyvi programa studentų ir dėstytojų buvo įvertinta teigiamai, todėl ateityje planuojama organizuoti panašaus pobūdžio susitikimus, siekiant studentų bendradarbiavimo internacionalinėse grupėse.

You may also like...