Tarptautinė mokslinė konferencija apie mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus partnerystę

Lapkričio 29 d. Apskaitos ir finansų katedros dėstytojai dalyvavo Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Apskaita ir finansai: mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus partnerystė“.

Įvykusio forumo tikslas – aptarti apskaitos procesų automatizavimo ir finansų sektoriaus modernėjimo iššūkius bei galimybes ir naujus finansinių paslaugų valdymo technologinius instrumentus vykstant spartiems skaitmenizavimo procesams. „Finansų pasaulis keičiasi taip veržliai ir dramatiškai, kad daugelį įvykių labiau derėtų vadinti ne pokyčiais, bet virsmais. Toks „audringas“ kontekstas reikalauja ir papildomų  išteklių, o svarbiausia sprendimų, kokių anksčiau nesame darę“, – teigė Lietuvos Banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Konferencijoje savo įžvalgomis ir žiniomis dalijosi vienas sėkmingiausių naujos kartos verslininkų, investuotojas, rizikos kapitalo fondo valdytojas Ilja Laurs, Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR Finansų ministerijos viršininkė Edita Janušienė, LR Finansų ministerijos Atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamento direktorė Ingrida Muckutė ir kiti verslininkai, glaudžiai susiję su skaitmeninių technologijų kūrimu / taikymu verslo srityje.

Kauno kolegijos dalyviai dėkoja konferencijos moderatorei, ekonomistei, finansų analitikei Jekaterinai Rojakai, renginio organizatoriams „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai“ (finansininkų klubui) ir vienai iš organizacinių narių, Apskaitos ir finansų katedros dėstytojai Danutei Binkienei bei konferencijai talkinusiems Kauno kolegijos finansų studijų krypties studentams.

You may also like...