Sveikatingumo mugėje studentai dalino patarimus moksleiviams

Sveikatingumo mugėje studentai dalino patarimus moksleiviamsKauno kolegijos medikai kovo 16 dieną intensyviai darbavosi Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje – 1–12 klasių moksleiviams surengė konsultacijų ciklą „Bendruomenės sveikatos mugė“.

Į renginio organizatorių gretas įsijungė net trys Medicinos fakulteto padaliniai – Burnos sveikatos, Reabilitacijos ir Kosmetologijos katedrų studentai, dėstytojai. „Mugę aplankė ir domėjosi burnos sveikatos profilaktika ir priemonėmis, veido priežiūra bei estetika, reabilitacijos klausimais būrys mokytojų ir apie 1000 gimnazijos mokinių“, – įspūdingais skaičiais dalinasi organizatoriai.

Sveikatingumo mugėje studentai dalino patarimus moksleiviamsKonsultacija „Individuali burnos higiena mokyklinio amžiaus pacientų grupėms“. Burnos higienos studijų programos studentai konsultavo moksleivius individualios burnos higienos klausimais, mokė taisyklingai valyti dantis, pasirinkti tinkamas burnos higienos priemones. Individualioms konsultacijos buvo naudojami muliažai, vaizdinė medžiaga, kokybiškos individualios burnos higienos priemonės.

Studentai konsultavo moksleivius jautrių dantų, kraujuojančių dantenų klausimais, paaiškino kasdieninių profilaktinių ir gydomųjų priemonių pasirinkimo kriterijus. Būsimieji burnos higienistai akcentavo, kad dantų pastą ar dantų šepetėlį būtina rinktis pagal kiekvieno asmens burnos ir dantų būklę. Moksleiviai sužinojo tinkamos mitybos naudą siekiant išsaugoti gerą burnos sveikatą.

Sveikatingumo mugėje studentai dalino patarimus moksleiviamsKonsultacija ,,Sveikatingumo programa mokyklinio amžiaus vaikams“. Reabilitacijos katedros kineziterapeutai vertino mokinių liemens ištvermę, lankstumą ir pusiausvyrą. Dalino lankstinukus apie nugaros skausmus, fizinio aktyvumo naudą, akių mankštą. Studentai su dėstytoja Laura Baumann visiems pagal poreikį skyrė rekomendacijas.

Sveikatingumo mugėje studentai dalino patarimus moksleiviamsKonsultacija ,,Veido odos priežiūra. Estetinio įvaizdžio kūrimas paauglystėje“. Būsimos kosmetologės pastebėjo, kad vaikai ir paaugliai itin domėjosi higieninėmis veido priežiūros procedūromis. Dėstytoja A. Klimavičienė pabrėžia, kad Lietuvos moksleiviams trūksta žinių apie kasdieninę veido priežiūrą. Vienas pagrindinių patarimų buvo – prausti veidą atitinkamais veido prausikliais tiek ryte, tiek vakare.

Renginio metu demonstruotos makiažo technikos, kurias išbandė ne tik vyresniųjų klasių moksleiviai, bet ir mokytojai. Paaugliai buvo susidomėję jaunatvinių spuogų maskavimo galimybėmis.

Kviečiame apžvelgti sveikatingumo mugės akimirkas.

You may also like...