Svečias paskaitoje: apie motyvavimo sistemą – iš praktikės lūpų

Svečias paskaitoje: apie motyvavimo sistemą – iš praktikės lūpųKą daryti, jog teorinės žinios geriau įsisavintų? Iliustruoti jas praktiniais pavyzdžiais. Būtent todėl sausio 19 d. į Verslo vadybos ištęstinių studijų antrakursių „Žmogiškųjų išteklių valdymo“ paskaitą šio modulio dėstytoja Aušra Arminienė pakvietė UAB „Kesko Senukai Lithuania“ personalo direktorės pavaduotoją Violetą Naujokienę. 

Susitikime su verslo profesionale V. Naujokiene taip pat dalyvavo ir Maisto pramonės verslo vadybos studijų programos trečiakursiai, kuriems paskaitos metu pristatyta tema buvo aktuali dėl panašios baigiamojo rašto darbo tematikos ar, tiesiog, noro pagilinti žinias.

Svečias paskaitoje: apie motyvavimo sistemą – iš praktikės lūpųV. Naujokienė paskaitos metu supažindino studentus su realia UAB „Kesko Senukai Lithuania“ motyvavimo sistema bei konkrečia tema paanalizavo verslo praktinius pavyzdžius. Paskaitos viešnia susitikimo metu pristatė įmonę reprezentuojantį vaizdo įrašą, taip pat pasidalino patirtimi, kaip įmonėje buvo kuriama bei tobulinta motyvavimo sistema.

Pristatymo metu, nagrinėjant konkrečius pavyzdžius, studentams buvo paaiškinta, kokiais atvejais pasiteisino ar nepasiteisino taikytos motyvavimo priemonės ir kokius sprendimus vienais ar kitais atvejais įmonė taikė, norėdama spręsti probleminę situaciją.

Po paskaitos studentai teigė, kad tokie susitikimai yra ne tik įdomūs, bet ir naudingi, suteikiantys praktinių žinių.

You may also like...