Šv. Velykų sveikinimas slaugos klinikos pacientams

 

Kauno kolegijos Medicinos fakulteto slaugos katedra, penktadienį, kovo 26 d.,  dalinosi gerumu ir surengė prasmingą socialinę akciją – „Šventų Velykų belaukiant“. LSMU Kauno ligoninės Slaugos klinikos pacientams, saulėta popietė prasidėjo verbų šventinimu primenant pačią gražiausią pavasario šventę – Velykas.

Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į LSMU  Kauno ligoninės Slaugos klinikoje esančius pacientus, skatinti kartų bendravimą ugdant empatiškumą ir tradicijų puoselėjimą.

Medicinos fakulteto slaugos katedros lektorės: Rūta Lukianskytė, Loreta Bukartienė ir dr. Lina Urbietė kartu su bendrosios praktikos slaugos studentėmis: Judita, Vaineta, Dominyka ir Gerda paruošė želmenėlių bei gamino senoliams kadagio šakelių verbas, kurios buvo pasirinktos simbolizuojant gyvybę ir amžinybę. Verbas šventino Aukštosios Panemunės Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčios klebonas kunigas  – Rimantas Baltrušaitis.

Kauno kolegijos studentės kartu su dėstytojomis saugiai perdavė Slaugos klinikos pacientams artėjančių Šv. Velykų sveikinimo atvirukus, linkėdamos sveikatos, stiprybės ir kiek galima džiugesnių švenčių.

Pasak LSMU Kauno ligoninės Slaugos klinikos vadovės dr. Linos Urbietės, parodytas dėmesys šiuo nelengvu laikotarpiu teikia daug laimės – „pastaruoju laiku draudžiama lankyti pacientus, susitikti su draugais, laisvai bendrauti su kolegomis. Laikantis visų saugumo reikalavimų, suradome būdą, kaip saugiai kartu pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir gražiausiomis pavasario šventėmis –  artėjančiomis Šv. Velykomis. Slaugos klinikos pacientams buvo malonu justi ne tik artimųjų rūpestį, bet ir klinikos personalo, studentų ir dvasininkų dėmesį. Jie nuoširdžiai džiaugėsi išgirdę, kad tai tikros pašventintos verbos su  kadagių šakelėmis“.

Prie gerumo akcijos prisijungusi Judita nuoširdžiai džiaugėsi dalyvavimu  ir dalinosi savo patirtimi – „smagu, kad studijuodama turiu galimybę dalyvauti renginiuose, kurių  dėka  galiu bendrauti ir parodyti  dėmesį pacientams. Tai mane ugdo, kaip asmenybę, priverčia susimąstyti apie dvasines ir socialines vertybes. Buvo prasminga rišti Velykines verbas senoliams, jaučiuosi pakylėta, laiminga, kad mūsų darbai pradžiugina sergančiuosius, kurie atskirti nuo artimųjų. Smagu, kad prisidėjome prie geresnės, jaukesnės, linksmesnės dienos“, – dalinosi savo patirtimi studentė.

 

You may also like...