Susitikimas su delegacija iš Prancūzijos: aptartos bendradarbiavimo galimybės

Susitikimas su delegacija iš Prancūzijos: aptartos bendradarbiavimo galimybėsBalandžio 9 dieną Kauno kolegijoje lankėsi delegacija iš Prancūzijos: Clermont-Ferrand profesinio mokymo inspektorius Eric Frayssinet ir Vichy profesinio licėjaus direktoriaus pavaduotojas ponas Yan Zygmunt. Svečius lydėjo Prancūzijos ambasados Lietuvoje Kultūros ataše Luc Aubry ir jo asistentė Snieguolė Kavaliūnienė.

Susitikimas su delegacija iš Prancūzijos: aptartos bendradarbiavimo galimybėsDelegacija ir Kauno kolegijos atstovai – Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Jolanta Valiaugienė, Medicinos fakulteto kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė, Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Viešojo maitinimo katedros vedėja Nijolė Vasiliauskienė, Vadybos ir ekonomikos Turizmo ir viešbučių vadybos katedros vedėja Audronė Lukšaitienė svarstė konkretaus bendradarbiavimo galimybes, kadangi svečiai iš Prancūzijos domėjosi turizmo, viešbučių, restoranų, estetikos, prekybos sritimis. Susitikime diskutuota apie Lietuvos profesinio mokymo sistemą, mokymo ir studijų kokybės vertinimą ir stebėseną, kokybės vystymo metodikas, „iškritusiųjų“ iš švietimo sistemos sugrąžinimo galimybes ir procesą.

Susitikimas su delegacija iš Prancūzijos: aptartos bendradarbiavimo galimybėsPasak J. Valiaugienės, Kauno kolegiją sieja glaudūs ryšiai su Prancūzijos institutu Lietuvoje, įsikūrusiu prie Prancūzijos Ambasados. Prancūzų instituto iniciatyva, siekiant sutvirtinti abiejų šalių mokymo institucijų ryšius, kolegijoje ne kartą lankėsi prancūzų delegacijos, buvo vykdomas Integruoto dalykų ir prancūzų kalbos mokymo projektas, kolegijos darbuotojai stažavosi Prancūzijoje.

You may also like...