Su reklamos ir grafinių technologijų studentais dalytasi žiniomis apie vaizdinės reklamos medžiagas

Spalio 18 dieną Kauno kolegijoje lankėsi vienos didžiausių Lietuvoje didmeninės prekybos popieriumi, kartonu, vaizdinės reklamos bei pakavimo medžiagomis įmonės „Antalis“ atstovės. „VisCom akademijoje“ su reklamos ir grafinių technologijų studentais dalytasi žiniomis apie skirtingų tipų spausdintuvus ir vaizdinės reklamos medžiagas, tarp jų – apie nekenksmingus produktus, atitinkančiais griežtus aplinkosaugos reikalavimus.

Studentai buvo supažindinti su įvairių tipų spausdintuvais – vandens, latekso, tirpiklio, UV pagrindu. Anot įmonės atstovių, spausdintuvą renkamasi priklausomai nuo reklamos tipo: lauko reklamai gali netikti tai, kas tinka vidaus reklamai. Studentų žinių bagažas papildytas informacija apie medžiagas plačiaformatei spaudai. Teorines žinias apie kietąsias ir lanksčiąsias medžiagas reklamos ir grafinių technologijų studentai įtvirtino tas medžiagas liesdami, lygindami. Studentai ypač domėjosi spausdinimo medžiagų tvarumu, paskirtimi.

„Vaizdinei reklamai naudojamos medžiagos – tai viena iš priemonių, daranti poveikį ne tik technologiniam originalių spalvų atkūrimui, bet ir vartotojo nuomonei apie prekės ženklą ar organizaciją“, – teigia dėstytoja Gitana Ginevičienė. Anot jos, medžiaga, naudojama vaizdinei reklamai, turi būti pasirenkama apgalvotai, nes ji formuoja tam tikrą suvokimą apie reklaminėje priemonėje užkoduotą žinutę. Dėstytoja teigia, kad iš šios paskaitos pasisemtos žinios studentams padės atrasti projektams tinkamiausią ir aplinkai nekenksmingą reklamos gamybos idėją.

You may also like...