Studentų pavasario krepšinio čempionatas: finišavo Direktoriaus vardo taurė!

Studentų pavasario krepšinio čempionatas: finišavo Direktoriaus vardo taurė!Balandžio 6 dieną buvo sudėti paskutiniai patys ryškiausi štrichai Studentų pavasario krepšinio čempionate – išaiškinti Direktoriaus dr. Mindaugo Misiūno vardo taurės nugalėtojai. Jais tapo „Nepaėjo korta“ vaikinai, antri jau antrus metus iš eilės liko „SV-4 & CO“, treti – „SV-3“ komanda.

VIDEOREPORTAŽAS.

Finalininkus sveikino bei apdovanojo Kauno kolegijos direktorius ir direktoriaus pavaduotojas komunikacijai Antanas Vaidelys. Po finalinių apdovanojimų dalyviai draugiškai ragavo čempionų tortą. O kaipgi sekėsi krepšinio entuziastams finalų metu?

Studentų pavasario krepšinio čempionatas: finišavo Direktoriaus vardo taurė!Finale dėl trečiosios vietos susitiko du kartus šį turnyrą nugalėjusios „SV-3“ ir „Alfa“ komandos. Pirmojo ketvirčio pradžia –„SV-3“ komandos spurtas 7:0, vėliau kėlinio pabaigoje spurtą jau surengė „Alfa“ komanda ir pirmasis ketvirtis rezultatu 17:21 baigėsi „SV-3“ komandos naudai. Antrasis kėlinys vėl buvo permainingas, tačiau visą kėlinį minimalią persvarą išlaikyti pavyko „SV-3“ vaikinams ir į ilgąją pertrauką ramesni, turėdami 3 taškų pranašumą, išėjo svečiai. Trečiajame kėlinyje dėka komandinio „SV-3“ žaidimo persvarą pavyko padidinti net iki 19 taškų, bet „Alfa“ vaikinai neskubėjo pasiduoti ir ketvirtajame kėlinyje kaip reikiant patampė nervus „SV-3“ vaikinams priartėdami iki šešių taškų, tačiau nesumestos baudos neleido priartėti prie varžovų – finalinė sirena skelbė „Bengalijos tigrų“ pergalę rezultatu 60:71 (17:21, 14:13, 8:24, 21:13).

Studentų pavasario krepšinio čempionatas: finišavo Direktoriaus vardo taurė!Rezultatyviausiai „Alfa“ komandoje žaidė 19 taškų pelnęs K. Zakas (8 dvitaškiai, 3/3 baudos), 10 taškų (4 dvitaškiai, 2/3 baudos) pridėjo D. Sakalauskas.

„SV-3“ komandą į pergalę vedė A. Gavelis, pelnęs 21 tašką (2 tritaškiai, 7 dvitaškiai, 1/1 baudos), jam puikiai talkino 20 taškų pelnęs R. Garuckas (4 tritaškiai, 3 dvitaškiai, 2/2 baudos).

006Finale dėl pirmosios vietos susitiko „SV-4 & CO“ ir „Nepaėjo korta“. Pastarieji jau grupės rungtynėse buvo įveikę „SV-4“ komandą, todėl jau žinojo pergalės receptą. Finalas buvo itin emocingas, deja su negatyviais prieskoniais: dvi diskvalifikacinės pražangos, techninė pražanga ir „suolelis, nubaustas technine pražanga“. Nuo pat pirmojo kėlinio pirmavo „Nepaėjo korta“ vaikinai, antrajame kėlinyje jie neketino sustoti, o baigiantis antrajam ketvirčiui jau turėjo 17 taškų pranašumą. Trečiajame ketvirtyje minimaliai pristabdyti pavyko M. Kudirką, kuris šiame ketvirtyje įmetė vos 5 taškus ir sušvelnino rezultatą iki 14 taškų. Kaip ir finale dėl trečiosios vietos, taip ir čia – „SV-4 & CO“ komanda neketino sudėti rankų ir lemiamame ketvirtyje kilo į kovą bei vienu metu buvo pasiviję iki 6 taškų, tačiau iš aikštelės buvo išvaryti, diskvalifikacines pražangas gavo M. Andrulis ir D. Tamašauskas, o visai netrukus „SV-4 & CO“ suoliukas“ buvo nubaustas technine pražanga. Tuo puikiai sugebėjo pasinaudoti „Nepaėjo korta“ vaikinai, kurių gretose ir vėl nesustabdomas buvo M. Kudirka. „Nepaėjo korta“ rezultatu 93:86 (24:23, 32:16, 22:25, 15:22) triumfavo Direktoriaus dr. M. Misiūno taurės finale!

Čempionus į pergalę atvedė M. Kudirka, pelnęs 30 taškų (3 tritaškiai, 6 dvitaškiai, 13/18 baudos ), dar 25 parako pridėjo V. Gadliauskas (4 tritaškiai, 6 dvitaškiai, 1/1 baudos).

„SV-4 & CO“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 33 taškus pelnęs J. Žirlys (1 tritaškis, 13 dvitaškių, 4/6 baudos), taip pat 19 taškų pridėjo M. Andrulis (6 dvitaškiai, 7/8 baudos).

Čempionato naudingiausiu žaidėju tapo M. Kudirka.

Naudingiausi finalinio ketverto komandų žaidėjai:
„Nepaėjo korta“ – V. Gadliauskas,
„SV-4 & CO“ – J. Žirlys,
„SV-3“ – A. Gavelis,
„Alfa“ – K. Zakas.

Tariame didelį AČIŪ dalyviams bei visiems, kurie prisidėjo prie čempionato organizavimo ir linkime, kad būsimi sporto vadybininkai ir kitų studijų programų studentai toliau tęstų šį jau tradicija tapusį krepšinio čempionatą taip dovanodami Kauno kolegijos bendruomenei gerą, aktyvų ir sveiką laisvalaikį!